Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Praktik a Roomster Scout do prodeje

Škoda Auto zahájila na domácím trhu prodej dvou letošních novinek odvozených z modelu Roomster. Jde o verzi Roomster Scout a o nový užitkový vůz Škoda Praktik.

S novým modelem Roomster Scout (viz. Novinky) představuje Škoda Auto další verzi kompaktního MPV Roomster. Od ostatních verzí se Scout liší především novými designovými prvky – novým předním a zadním nárazníkem se stříbrným spodním krytem, bočními ochrannými lištami, ochrannými lemy blatníků a nástavci prahů s ozdobnými lištami a nápisy „Scout“. Roomster Scout je stejně jako základní verze dodáván s pohonem předních kol.
Nový dvoumístní vůz Škoda Praktik (viz. Novinky) navazuje na tradici užitkových vozů Škoda Pick-up, Vanplus nebo Fabia Praktik. Je určen především pro živnostníky, řemeslníky nebo servisní, rozvážkové a kurýrní služby. Nabízí jízdní vlastnosti a komfort plně srovnatelný s osobním vozem. Variabilní nákladový prostor má objem až 1900 litrů a užitečnou nosnost 550 až 640 kg. Jen pro zajímavost do úložného prostoru se vejde 36 krabic o rozměru 40x30x30.
Základní cena vozu Škoda Roomster Scout je 429 900 Kč (benzinový 1.4 16V/63 kW), cena modelu Škoda Praktik 1.2 HTP 12 V/51 kW je 297 381 Kč s DPH (249 900 Kč bez DPH).
U autorizovaných obchodníků Škoda jsou již k dispozici předváděcí vozy a prodejci již začali přijímat první objednávky.

JL, 23.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar