Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Joyster na Autoshow Praha

Ve dnech 12. až 22. října bude pražské výstaviště v Holešovicích patřit výstavě osobních, lehkých užitkových a speciálních vozidel a automobilového designu - Autoshow Praha. Opět se uskuteční společně s výstavou nákladních vozidel a komunální techniky Transped/Comma.

 

Vystavovatelé se představí na ploše 20 000 m2 v šesti výstavních pavilonech a na venkovní ploše, kterou obohatí mj. přehlídka karavanů. Během čtyř dnů v prostorách Výstaviště stovka vystavovatelů představí 52 značek a uskuteční se zde celkem 47 národních či pražských premiér. Součástí Autoshow jsou i letos sekce Car&Audio Show, Tuning&Racing a Allroad Show, které mají své expozice v Křižíkových pavilonech.

V Průmyslovém paláci návštěvníci mohou zhlédnout automobilové novinky značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Mini, Citroën, Dodge, Honda, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Jaguar, Kia, Land Rover, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Ssangyong, Subaru, Toyota a Volkswagen, Cadillac, Suzuki, Lamborgini, Hummer, UAZ, GAZ, Bentley, Fiat, Kaipan a Škoda.

V expozici Škoda Auto ve Střední hale Průmyslového paláce bude  mj. vystavena studie Škody Joyster a také Škoda Scout Combi. Mezi skutečné exkluzivity budou patřit vozy Bentley a Lamborghini a Toyota FJ Cruiser.

Ve foyer Průmyslového paláce budou k viděni historické automobily, které startovaly kdysi v jednom z nejstarších závodů u nás závodu Zbraslav - Jíloviště.

V sobotu 21. října se na Bruselské cestě uskuteční  Tuning sraz, letos poprvé s akcí Noční Tuning (19.-22 h)  Bližší informace na www.tuningsraz.cz.

Pod otevřeným nebem proběhnou výstavy Transped a Comma, orientovány na segment nákladních automobilů a komunální techniky. Zájemcům se představí 11 značek - MAN, Iveco, Renault a Scania, Avia, Nissan, nosiče nástaveb kategorie N1, Gasalone, Scan, Magma a Multicar nebo traktory Zetor a Yuki.

Po pěti letech se vracejí na Autoshow obytné automobily a přívěsy, zájem ze strany vystavovatelů svědčí o tom, že toto odvětví prožívá v těchto letech boom a pojízdné domovy na kolech jsou čím dál oblíbenější. Na volné ploše si budou moci návštěvníci prohlédnout např. výrobky firem Karmann, Pilote, Bürstner, Niesmann, Bischoff, Winnebago, Dethleffs, i další. V české premiéře představí J.M.Trade s.r.o. Camping City Pilote, model G733 FC (na podvozku Mercedes) a P 670 TP (na podvozku Fiat a Renault).

Výstava je otevřené ve dnech 19. až 22. října od 9.30 do 18 hodin, vstupné činí 120 Kč, zlevněné 60 Kč a rodinné 200 Kč.

 

Národní výstavní premiéry


Audi TT

Bentley GT Cabrio (?)

BMW 330d Coupé

BMW X3 - facelift

Cadillac Escalade - 2007

Citroen C3 1.4i CNG

Citroen C4 Picasso

Dodge Charger 6.1 SRT

Fiat Punto Van 1.2 CNG

GAZ 3302 HR

Honda Civic Hybrid

Honda Legend

Kaipan 14

Kia Carens

Kia Cee´D

Lamborghini Murciálago Coupé

Opel Corsa

Range Rover model 2007

Renault Kangoo Express 1.6 CNG

Ssangyong Actyno

Subaru Tribeca

Suzuki Swift Sport

Škoda Joyster

Škoda Octavia Scout

Toyota Avensis - facelift

 

Pl, 17.10.2006

  

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar