Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Auto a bezpečnost

Mistrovství hasičského sboru ČR ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel konané dne 19. září na letenské pláni v Praze se uskuteční za vydatné podpory mladoboleslavské automobilky.

 

Mistrovství hasičského sboru ČR ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel konané dne 19. září na letenské pláni v Praze se uskuteční za vydatné podpory mladoboleslavské automobilky.

 

Živé figuranty budou z vozů Škoda Octavia a starších modelů škodovek v různých modelových situacích vyprošťovat nejlepší hasičské sbory ČR.

„Oblast bezpečnosti našich vozů je jedním z nejdůležitějších hledisek při jejich vývoji. Aktivní jsme také v této otázce i po uvedení vozu do provozu. Naším cílem je co nejbezpečnější, pohodlný a designově atraktivní vůz, který svými parametry, cenou a inteligentním řešením bude vhodnou volbou pro zákazníky. Spoluprací s hasičským sborem demonstrujeme připravenost a odhodlání i nadále se v této oblasti zdokonalovat a společně vzdělávat", uvedl Jaroslav Černý, tiskový mluvčí Škoda Auto.

„Konstrukční řešení moderních vozů se neustále zdokonalují, hasiči a záchranáři se dostávají při zásazích a záchraně lidských životů často do svízelných situací. Společným úsilím můžeme schopnosti záchranařů a vlastnosti našich vozů nadále zlepšovat", dodal Černý.

Součástí akce bude také vystavení speciálně upravené Octavie v řezu s vyznačením důležitých bezpečnostních prvků.

 

PL, 19.9.2006

 

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar