Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠkoFIN s nabídkou pro Fabii a Roomster

Společnost ŠkoFIN uvedla na trh unikátní nabídku leasingového financování – Škoda Leasing Safety, při níž klient získá mj. Defend Lock. Vztahuje se na modely Fabia obou generací i Roomsteru

Při zakoupení vozu Škoda Fabie (první i druhé generace) nebo Škoda Roomster na leasing získá klient kromě výhodného financování navíc zámek řazení Defend Lock a připojištění Defend Gap (obojí v celkové hodnotě 19 000 Kč) na tři roky zdarma. Do leasingových splátek je zahrnuto rovněž havarijní pojištění a povinné ručení.
Podstatou nabídky je jednak lepší zabezpečení proti krádeži vozu díky zámku řazení a finanční ochrana klienta před ztrátou hodnoty automobilu. Ta v prvních třech letech výrazně klesá (až na 50 % z kupní ceny vozu). Při krádeži nebo totální havárii lze totiž z pojištění vozu obvykle získat odškodnění pouze ve výši jeho aktuální tržní ceny. Řešení pro tyto situace nabízí právě Škoda Leasing Safety od ŠkoFINu prostřednictvím připojištění Defend Gap. Jedná se o pojistný produkt, který garantuje vyplacení finančního rozdílu mezi původní kupní cenou a pojistným plněním (bez spoluúčasti) po totální havárii nebo odcizení vozu. Využitím speciální nabídky lze ušetřit až statisíce korun. ŠkoFIN tak svým klientům nabízí hned dvojí ochranu.
Nabídka platí pro všechny modely Škoda Fabia a Škoda Roomster a je určena jak pro soukromé osoby, tak i podnikatele a firmy.

JL, 24.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar