Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠkoFIN s jarní nabídkou pro vozy Škoda

Společnost ŠkoFIN nabízí širokou škálu produktů s mnoha benefity a zajímavými podmínky financování vozů zejména pro značky Škoda, VW, SEAT, Audi a ojeté vozy. Ve značce Škoda si mohou v jarní nabídce vybírat jak soukromé osoby, tak podnikatelé.

Základní produktem této řady je Škoda Leasing, kde lze flexibilně nastavit parametry leasingu (délka smlouvy 36 - 72 měsíců, maximální splátka předem 70 %, zůstatková hodnota 119 Kč až 30 %, u podnikatelů max. 14 % ceny vozu, zvýhodnění stávajícího klienta - min. splátka předem snížena o 10 %). Podnikatelé ocení akce „Škoda Leasing N1“ a „Škoda Credit N1“ – finanční leasing nebo úvěr užitkových vozů Škoda Fabia Combi N1, Škoda Octavia Combi N1 a Roomster N1. V rámci této akce klient obdrží zcela zdarma dělicí přepážku potřebnou pro přestavbu vozu na N1.
Na pořízení modelů Fabia, Octavia nebo Roomster teď stačí jen polovina jeho ceny. Pokud se zákazník rozhodne např. pro model Fabia Classic první generace, v základní výbavě, stačí na nový vůz jen 133 000 Kč. Splátka druhé poloviny se zaplatí až za rok, a to bez navýšení. V průběhu roku s tímto financováním se neplatí žádné splátky, pouze povinné ručení a havarijní pojištění. Také za výborných podmínek (např. splátka pro Fabii Classic 1.2 již od 739 Kč měsíčně). Během roku je čas rozhodnout se, jakou formou bude klient financovat splacení zůstatku kupní ceny:
- v jedné hotovostní splátce bez úroků a navýšení,
- využitím standardních produktů Škoda úvěr nebo Škoda Leasing od ŠkoFINu
- prodejem/ výměnou automobilu za nový model u svého dealera vozů Škoda.
Nabídka je určena pro soukromé osoby, mohou ji ale využít i podnikatelé a firmy. Délka financování je 12 měsíců, výše splátky předem 50 – 90 %, zůstatková splátka 10 – 50 % ceny vozu (v závislosti na výši splátky předem), RPSN 0 %.

PL, 17.4.2007


O

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar