Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Shell připravil Ferrari pro děti

Období cestování na letní dovolené bývá pro rodiče s dětmi v automobilech náročnou zkouškou, jak přesun do místa prázdninové destinace přestát. Společnost Shell se snaží svým zákazníkům pomoci v mnoha oblastech, a proto přichází s možností, jak ratolesti při jízdě v autě zabavit.

V období letních měsíců si mohou všichni řidiči na čerpacích stanicích Shell zakoupit dvourychlostní autíčka z exkluzivní limitované edice šesti modelů vozů Ferrari . Při natankování 29 litrů jakýchkoli paliv Shell nebo zakoupení oleje Shell Helix Plus, Shell Helix Ultra nebo Shell Helix Super, si v období do 16. září 2007 mohou řidiči zakoupit za 29 Kč jedno ze šesti modelů vozů Ferrari. Autíčka v měřítku 1:38 budou k dostání na všech čerpacích stanicích Shell. Zajímavé na těchto autíčkách je, že jsou dvourychlostní. Ve chvíli, kdy je autíčko pohybem nataženo zpět, vyrazí dopředu nejprve na první rychlostní stupeň a poté přeřadí na dvojku. Rodičům s dětmi se tak dostává do ruky dárek pro letní cestování. Vzhledem k tomu, že nabídka exkluzivní edice platí na čerpacích stanicích Shell v České republice i v zahraničí, mohou řidiči sbírat autíčka nejen před dovolenou, ale např. i v průběhu letního cestování ke slovenským sousedům nebo k Balatonu.
„Očekáváme, že o kolekci projeví velký zájem děti ve věku 6 – 80 let,“ říká Dušan Nedorost, ředitel čerpacích stanic Shell Czech Republic a.s. „Všechny z nabízených modelů mají dvourychlostní funkci, kromě jediného modelu - F1, který má pouze jednu rychlost,“ dodává.
Kolekce obsahuje sportovní model Enzo pro závodní nadšence, osmiválcový model Ferrari F430, jeden z nejexkluzivnějších modelů Ferrari - 575 Superamerica, silniční kabriolet Ferrari 360 Spider – Ferrari 20, supervůz F50, představený v roce 1995 na oslavu 50. výročí Ferrari a v neposlední řadě model formule 1.
Více informací o akci naleznete na www.shell.cz.

PL,
10.7.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar