Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Servisy Volkswagen před sezonou (I)

Volkswagen Service pamatuje také na rozmanité požadavky zákazníků ohledně individualizace jejich stávajících osobních vozů Volkswagen mimořádně širokým sortimentem Originálního příslušenství Volkswagen®.

Je vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality znaky Volkswagen, aby byla zaručena nejvyšší úroveň funkčnosti, bezpečnosti, odolnosti a dlouhé životnosti.

Pro cestování v jarním a letním období jsou ideální nejrůznější doplňky pro ochranu zavazadlového prostoru a interiéru i pro přepravu nákladu na střeše nebo pomocí tažného zařízení. Plastové vany do zavazadlového prostoru jsou k dispozici již od 1252 Kč, střešní nosiče a příčníky lze pořídit již od 5677 Kč. Fanoušci cyklistiky sáhnou po aerodynamických nosičích jízdních kol nebo po neméně praktickém nosiči jízdních kol na tažné zařízení Premium. O zábavu na cestách se postará zvukový systém Plug & Play s 5kanálovým zesilovačem, integrovaným procesorem Digital Sound a velmi výkonným subwooferem za ceny od 11 280 Kč. Připojení přenosných zařízení usnadní kabely Premium USB. Pro majitele chytrých telefonů iPhone 6/6S a vozidel Volkswagen s indukční nabíjecí plochou je určen kryt pro bezdrátové nabíjení za 1674 Kč. Oblast konektivity reprezentuje řada dalšího příslušenství včetně konektoru DataPlug pro Volkswagen Connect za 990 Kč, který umožňuje přenos dat z vozidla do chytrého telefonu v reálném čase.

Fanoušky značky Volkswagen bezesporu potěší také kolekce Volkswagen Lifestyle, v níž lze pořídit atraktivní zboží pro osobní využití, cestování i domácnost. Příkladem je přívěsek na klíče se srdcem s pěti kamínky Swarovski a logem VW za 276 Kč. Přesný čas ukazují nejen nástěnné hodiny se stříbrným povrchem z broušeného hliníku, jasně strukturovaným ciferníkem a nápisem Volkswagen, ale také stříbrný budík ve tvaru kostky s displejem LED, který kromě času zobrazuje rovněž teplotu vzduchu. Ideální na krátké i dlouhé cesty je termohrnek, navržený designéry značky Volkswagen, se stříbrným povrchem a laserovým gravírováním Volkswagen. Dvoustěnný hrnek s modrými ozdobnými prvky uchovává nápoje horké nebo chladné.

Nabídka Volkswagen Service Jaro 2018 pro majitele osobních vozů Volkswagen platí od března do 31. 5. 2018 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.


VW 11.4.2018
(Pokračování zítra)


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar