Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Konfigurátor kol

Santovy nové sáně - pokrok s DOTZ

Konec roku je vždy zvláštní čas. Venku klesá teplota, lidé si dělají čas pro své blízké a ve vzduchu se vznáší zvláštní vánoční atmosféra. Ale Dotz již měl dost každoroční vánoční romance s dřevěnými sáněmi. Nastal čas pro nový dopravní prostředek.

Vousatý děd bude určitě skákat radostí nad novou sadou kol. Obyčejná stodola kousek na severu ve skutečnosti ukrývá opravdový skvost. S výkonem 669 k a 780 Nm je DD1 Drifter tou pravou věcí pro jednoho z nejzaneprázdněnějších lidí na tomto světě, který je během rozdávání takového množství dárků pod neustálým časovým tlakem.


Magie jízdy bokem
Tyrolské Alpy se vyznačují pohádkovými scenériemi, které nabízí Santovi v podání závodníka Dominica Tirocha perfektní kulisy pro ukázku svého magického umění. Pozor, dveře se otevírají, vůni cukroví nahrazuje vůně benzínu a Santa ukazuje driftovací triky, které vyvrací krk. Navzdory teplotám, na které by mohl být i severní pól hrdý a adekvátní sněhové nadílce, zvládl celý tým udělat i dechberoucí snímky tohoto dárkového expresu. V dalších rolích můžete vidět kavkazskou jedli pro lepší ovladatelnost nebo automatický distribuční systém balíků během driftování.

Nicméně, je zde malý háček. Děti možná budou muset čekat na své dárky letos o trochu déle než obvykle...


Santovy přátelé
DOTZ těší, že se na základě bláznivé myšlenky mohl uskutečnit tento jedinečný projekt a děkuje za podporu Innsbruck Tourism stejně jako sponzorům VREDESTEIN, SPIESS HECKER, MAGNA TUNING a REMUS.

Zimního spánku bylo dost … 1. prosince odstartovaly Santovy nové sáně letošní adventní sezónu!


SÁNĚ:

DOTZ DD1

Pohon: zadní nápravy
Zdvihový objem: 3246 ccm
Maximální výkon: 492 kW/669 k
Maximální točivý moment: 780 Nm
Motor: E46 M3 - S54 řadový šestiválec s kompresorem, chladič Mishimoto, upravené těsnění hlavy, kované písty Carillo, vstřikovací tryska o objemu 1000 ccm, samostatná ECU, výfukový systém REMUS
Řazení: manuální 6 stupňová převodovka s dvouhmotovým setrvačníkem
Karosérie: kompletní PRIOR Design M3 Wide Body Kit, karbonová kapota Carbonfibre Dynamics, upravené zadní LED svítilny, povrchová úprava Hotrod Hangar
Střešní nosič: Thule
Aerodynamický set: originální kavkazská jedle 1,8 m pro vylepšenou ovladatelnost,
100 % organická
Automatický distribuční systém balíků, který se spouští během driftování.


BĚŽÍ NA:
DOTZ SP5 X-Mas-Edition Custom Finish

Rozměry: 8.5 x 20 / 9.5 x 20
Lak: ruční lakování; Nordpol Manufaktur Elf č. 367
Konstrukce: lité, jednodílné, 5 děrové uchycení

Adventní kalendář z Alcaru
ALCAR spustil svůj internetový adventní kalendář a od 1. do 24. prosince z něj rozdá ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun.
Pro účast v soutěži stačí navštívit stránku http://www.alcar-adventcalendar.com, kliknout na políčko aktuálního dne a vyplnit své kontaktní údaje.
Až do 24. prosince se bude každý den odemykat nové políčko s atraktivní cenou, soutěžit se bude třeba o kameru GoPro HERO5 Black nebo espresso DeLonghi Icona Vintage.PR 5.12.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar