Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠKODA rozšiřuje nabídku online prodeje o skladové vozy

Česká automobilka nabízí zákazníkům prostřednictvím své online platformy www.skoda-online.cz jednoduchý a pohodlný způsob k pořízení automobilu. Rozšířením o skladové vozy, kterých je u autorizovaných dealerů v současné chvíli přes 4 000, se nabídka bude postupně rozšiřovat.

V přehledném menu jsou na platformě zobrazeny dostupné vozy včetně informace o partnerovi, který je nabízí, a jeho lokalitě, rychlosti dodání konkrétního vozu a základní měsíční splátce. Výběrem vozu se otevře stránka s plnou specifikací včetně technických údajů, kde je též možno zvolit variantu financování a doplňkových služeb. Po volbě varianty produktu se stačí již jen zaregistrovat do online prostředí ŠKODA, přihlásit, vyplnit žádost o financování, zvolit variantu předání vozu a objednávku dokončit. Online probíhá i platba kartou.

Nad rámec informací dostupných formou otázek a odpovědí je samozřejmě k dispozici také online chat s proškolenými odborníky ŠKODA a non-stop Informační linka. Online nabídka skladových vozů je rozšířením stávajících prodejních kanálů ŠKODA AUTO Česká republika. Digitalizace prodejního procesu přináší zákazníkům celkové zjednodušení objednávky i časovou úsporu, prodejním partnerům značky přiblíží novou klientelu a moderní způsob realizace prodeje i servisních prací. Stejně jako u stávajících prodejních kanálů zajišťují předepsané servisní prohlídky i údržbu vozů autorizovaní servisní partneři ŠKODA.

V první fázi jsou skladové vozy dostupné na operativní leasing od ŠKODA Financial Services. Například model ŠKODA FABIA se v nabídce skladových vozů na skoda-online.cz pohybuje přibližně okolo 4 500 Kč. Do konce roku přibudou možnosti úvěru či platby převodem. Forma operativního leasingu je v České republice stále oblíbenějším způsobem pořízení nového vozu. Jen v roce 2019 bylo dle statistik Sdružení dovozců automobilu zaregistrováno pro účely operativního leasingu přes 40 tisíc nových osobních automobilů. Z celkového počtu tvořily téměř 75 % modely
značky ŠKODA. V loňském roce si operativní leasing ŠKODA Bez starostí od ŠKODA Financial Services sjednalo několik tisíc zákazníků.


Škoda 22.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar