Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠKODA představuje program Restart na podporu prodejů

ŠKODA AUTO Česká republika představila program Restart, který má za úkol podpořit prodeje automobilů. Program zahrnuje celou řadu výhod, směřovaných k akceleraci trhu.

Po odstávce dává značka do rukou autorizovaných dealerů ŠKODA pádné argumenty pro zákazníky. Mimo jiné přináší zvýhodnění, která mohou u modelů OCTAVIA přesáhnout částku 200 000 korun. Akce se netýká jen nových automobilů, bonusy jsou připraveny i pro certifikované ojeté vozy ŠKODA Plus.

„Po uvolnění vládních opatření jedeme společně s našimi autorizovanými partnery od 20. 4. opět naplno. Stávajícím i budoucím zákazníkům je k dispozici všech 180 autorizovaných prodejních míst a nově s akčním programem pro nové i ojeté vozy. Všichni mohou využít tuto jedinečnou nabídku od značky ŠKODA a oslavit společně s námi výročí 125 let od založení naší automobilky,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika.

Nabídka skladových vozů v autorizovaných dealerstvích je po jejich znovuotevření nebývale široká. Čítá přes 4 000 vozů napříč modelovými řadami značky ŠKODA. Akční nabídka je zaměřena na nejoblíbenější vozy pro soukromé zákazníky.

Do konce května běží podpora skladových modelů FABIA, SCALA, KAROQ a třetí generace modelu OCTAVIA. Na zvýhodnění se neváže omezení motoru či výbavy. Zcela nová je výhodná nabídka pro žádaný model KAMIQ. Pro ten platí bonus 30 000 korun za výkup vozu protiúčtem, zvýhodněná nabídka Mobilita Plus, bezúročné financování s povinným ručením za 125 korun a zvýhodněné pojištění platebních povinností. ŠKODA KAMIQ je tak celkem zvýhodněna až o 70 400 korun.

Celou řadu výhod nabízí i akční nabídka pro nové vozy z edice 125 let. Stejně jako u skladových vozů lze zkombinovat výhody a k bohaté akční výbavě a bonusu za výkup stávajícího vozu tak může zákazník využít bezúročné financování s povinným ručením za 125 korun. K tomu se připojuje výhodná nabídka paketu Mobilita Plus a o výrazně zvýhodněné pojištění platebních povinností. Celkové zvýhodnění tak může například u třetí generace ŠKODA OCTAVIA COMBI dosáhnout částky až 217 600 korun.

Výběr pro zákazníky doplňuje historicky nejširší nabídka programu ŠKODA Plus, která čítá přes sedm tisíc certifikovaných ojetých vozů. I zde si ŠKODA AUTO Česká republika připravila celou řadu výhod pro vozy do pěti let stáří. Zákazníci si mohou vybrat, jaký balíček je pro jejich nákup výhodnější.

Prvním je BENEFIT+, který nově zahrnuje zákaznický benefit 30 000 korun, výkupní bonus na stávající automobil 10 000 korun, výhodné povinné ručení za 1000 korun, výhodné pojištění platebních povinností, prodlouženou záruku a jednu servisní prohlídku zdarma. Druhým balíčkem je ÚROK+, který zahrnuje výhodnou úrokovou sazbu od 1,9 % p.a., prodlouženou záruku, výhodné pojištění platebních povinností a jednu servisní prohlídku zdarma.

ŠKODA AUTO během posledních týdnů rozšířila funkci portálu www.skoda-online.cz. Nyní se na něm zobrazuje i nabídka skladových vozů, dostupných na operativní leasing od ŠKODA Financial Services. Například model ŠKODA FABIA se dá v nabídce skladových vozů pořídit za méně než 4 000 Kč včetně DPH, model ŠKODA KAMIQ je

k dispozici za méně než 6 000 Kč včetně DPH. Do konce roku přibudou možnosti úvěru či platby převodem. Také nabídka vozů se postupně rozšiřuje.

Provoy autorizovaných dealerství, obnovený 20. dubna, zatím podléhá řadě bezpečnostních opatření, které chrání zákazníky i zaměstnance. Vedle všudypřítomných roušek je nejviditelnější úprava klientských zón autorizovaných dealerství ŠKODA tak, aby bylo možné v maximální míře dodržovat nařízení vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu a dodržování doporučených odstupů.Škoda 7.5.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar