Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠKODA Originální příslušenství pro modely SCALA a KAMIQ

Koberce, lapače nečistot či ochranné lišty nákladové hrany – mezi nejoblíbenější ŠKODA Originální příslušenství pro kompaktní modely SCALA a KAMIQ patří prvky přispívající k ochraně vozu a zachování jeho hodnoty.

Spousta zákazníků si pořizuje kola z lehké slitiny, díky nimž působí jejich vozy sportovněji a dynamičtěji. ŠKODA Originální příslušenství nabízí široký výběr kol ve velikostech od 16 do 18", od decentních přes sportovní až po robustní. K nejprodávanější variantě patří 16" kola z lehké slitiny Alaris, která se nabízejí v černém a stříbrném provedení. Velké oblibě se těší také 16" kola z lehké slitiny Nanuq, která řidiči hojně využívají především v zimě, a 17" kola Stratos a Volans.

Z 18" kol jsou pro modely SCALA a KAMIQ dostupná stříbrná, černá a antracitová kola Blade, a dále kola Sirius, Vega a Vega Aero, která jsou sice k dispozici již z výroby, ale jsou nabízena ve více barvách. V případě robustních ocelových kol se o individuální vzhled starají kryty. Obzvlášť oblíbené jsou 16" kryty kol Tecton pro model SCALA.

Aby zákazníci vozů SCALA a KAMIQ ochránili své auto i ta okolní, často si pořizují umělohmotné lapače nečistot – jak přední, tak zadní lapače nečistot patří mezi nejprodávanější položky. Optické akcenty oběma modelům dodávají velice oblíbené dekorativní hliníkové nástupní lišty s označením daného modelu, které jsou k dispozici v různých barevných provedeních a pro model SCALA mohou být dokonce i podsvícené.


Prostor pro nohy chrání koberce

Vůz by měl zůstat čistý, i když zrovna prší nebo sněží. Spousta zákazníků si proto do svých modelů SCALA a KAMIQ pořizuje koberce, a to jak celoroční, tak i textilní nebo robustní gumové. Všechny pasují do prostoru pro nohy a chrání hodnotný interiér před nečistotami a vlhkostí. Nabídku skvěle doplňuje gumový koberec přes zadní středový tunel, který se rovněž řadí mezi nejprodávanější položky.


Prvky pro lepší ochranu

Objem zavazadlového prostoru je jednou z nejdůležitějších vlastností všech vozů ŠKODA. Model KAMIQ, jehož maximální objem zavazadlového prostoru činí 1 395 litrů, i SCALA s objemem zavazadlového prostoru 1 410 litrů se řadí k premiantům ve své třídě. Sortiment ŠKODA Originálního příslušenství nabízí chytrá řešení do zavazadlového prostoru, díky nimž po sobě ani velký či špinavý náklad nezanechá žádné trvalé stopy. Mezi tato řešení patří například textilní koberec do zavazadlového prostoru, robustní a omyvatelná plastová vana nebo oboustranný koberec, který má jednu stranu gumovou a druhou textilní. Všechny tři položky se řadí mezi velmi oblíbené.

K ochraně nákladové hrany zavazadlového prostoru je pro oba modely k dispozici průhledná nalepovací fólie nebo robustní černá ochranná lišta. K udržení pořádku v zavazadlovém prostoru zase přispívají řešení jako síťový program, cargo elementy a dělicí elementy. A pokud by někomu kapacita zavazadlového prostoru nestačila, může ji rozšířit pomocí střešních ližin, na které si může připevnit například střešní box nebo nosiče kol. Ještě pohodlnější je pak přimontovat nosič kol rovnou na sklopné tažné zařízení.Škoda 29.7.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar