Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠKODA AUTO na Comic-Con Prague 2021 s Feratem

Od 15. do 17. října se v pražském kongresovém centru O2 Universum uskuteční 2. ročník festivalu filmů, komiksů a cosplay: Comic-Con Prague 2021. ŠKODA AUTO se v jeho rámci viditelně prezentuje,když vystaví řadu svých současných automobilů. Chybět však nebude ani zajímavý filmový exemplář vozu Ferat. N

Premiérový Comic-Con Prague se konal na začátku loňského roku, kdy ho navštívilo 23 000 účastníků. Letos pořadatelé akce, která se inspirovala podobnými festivaly ve světě, očekávají ještě větší návštěvnost. Comic-Con Prague nabídne pestrý program zejména pro fanoušky sci-fi, fantasy a hororu, a to ve hrách, filmech a seriálech, anime a komiksech, knihách a obrazech či hudbě i kostýmech. Třídenní akce zahrnuje besedy, fotografování a autogramiády zahraničních i domácích herců, komiksových autorů, spisovatelů a dalších umělců a známých osobností. Na místě se budou hrát online i deskové hry a pořádat turnaje, přednášky, workshopy, koncerty nebo výstavy a prezentace filmů.


Silné zastoupení bude mít i značka ŠKODA. Kromě několika fotopointů, kde se návštěvníci budou moci vyfotit u zajímavých exponátů nebo se zaregistrovat k testovací jízdě, si připravila i jeden unikát. Po mnoha letech ve ŠKODA Muzeu, kde je ozdobou tamní sbírky, se na cestu vydá legendární vůz z filmu Upír z Feratu - jedno z nejznámějších tuzemských filmových aut minulého století. Na Comic-Con Prague budou moci návštěvníci obdivovat skutečný originál.


Historické sportovní kupé bude doplněno současným vozem ŠKODA OCTAVIA RS iV v designu Ferat Racing Teamu. Hlavní část zóny však bude věnována nejnovějšímu modelu FABIA. V okolí vozu se speciálním polepem Super Hero Car se bude pohybovat stylově oblečená FABIA girl. U ní bude možné se nejen vyfotit, ale také vyplnit FABIA kvíz a vyhrát některou z hodnotných cen. FABIA girl bude rovněž rozdávat plakáty a zvát návštěvníky na testovací jízdy.


Jelikož se jedná o akci zaměřenou na vyznavače popkultury, nemůže chybět prezentace unikátního komiksu ŠKODA Founders. V jeho zóně bude přítomen elektromobil ENYAQ iV, který představí dvojice herců ve speciálních kostýmech hlavních postav komiksu – pánů Václava Laurina a Václava Klementa. Tématika ŠKODA Founders bude přítomna i v tzv. Nabíjecí zóně, kde si mohou návštěvníci dobít svá mobilní zařízení a sami sebe „dobít“ kávou.
Vozy ŠKODA nebudou na letošním festivalu Comic-Con pouze vystaveny, ale budou také v pohybu. U hlavního vstupu do kongresového centra startují testovací jízdy, pro něž budou připraveny modely z rodiny iV.Škoda 14.10.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar