Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

S Chevroletem na WTCC do Brna

Jednoznačně největší událost automobilové sportovní sezony je už doslova za dveřmi. Během prvního zářijového víkendu se na Masarykově okruhu v Brně pojede další závod Světového šampionátu cestovních vozů FIA WTCC!

V nabitém poli více než dvou desítek jezdců se budou v Brně chtít v nejlepším světle předvést i piloti týmu Chevrolet: Angličan Robert Huff, Ital Nicola Larini a Švýcar  Alain Menu, který určitě udělá vše pro to, aby ke „zlatu" ze závodu v Brands Hatch přidal v Brně další cenný kov.

Díky Chevroletu se do Brna na závod WTCC může snadno dostat každý fanoušek rychlých kol - stačí jen absolvovat u kteréhokoli dealera značky Chevrolet zkušební jízdu s jakýmkoli modelem a odměnou - kromě řidičského zážitku - budou i dva lístky na zářijový závod WTCC!

Vstupenek na závod WTCC mají dealeři značky Chevrolet dost, zájem o nejprestižnější motoristickou akci sezony je veliký, proto by zájemci neměli s návštěvou dealerství Chevrolet příliš váhat. I v tomto případě totiž platí: Kdo zaváhá - do Brna na WTCC nejede!

Více informací na: http://www.chevrolet.cz/

 

JL, 3. 8.2006

 

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar