Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Rodinné dobrodružsztví -Viano Family Challeng

Mercedes-Benz vyhlásil druhý ročník soutěže Viano Family Challenge, do níž bude vybráno 25 rodin z celé Evropy. V loňském ročníku zvítězila česká rodina. Bude tomu tak i letos?

Zaregistrovat se může každá rodina se sportovním duchem, která ráda vyhledává dobrodružství a umí táhnout za jeden provaz. Alespoň jeden člen musí vlastnit platný řidičský průkaz skupiny B a rodina musí zvládnout alespoň základní komunikaci v anglickém jazyce.
Letošní ročník se bude konat 4. - 7. října v Andaluzii na jihu Španělska, kde jsou díky zlatým písečným plážím, průzračně čisté vodě a malebné horské krajině dobré podmínky pro disciplíny jako je pádlování, lezení po skále a další. Součástí programu je i Rodinná olympiáda, kde soutěžící poměřují své síly během nápaditých a zábavných disciplín na slunečné pláži u Středozemního moře. Rozhoduje nejen fyzická zdatnost, ale i šikovnost a teamová spolupráce.
Všem rodinám bude po celou dobu k dispozici speciální model Mercedes-Benz Viano Activity - multifunkční velkoprostorový vůz, který je ideálním partnerem pro všestranné rodiny. Bezpečná, komfortní jízda a maximální flexibilita zajišťují mj. pohon všech čtyř kol 4MATIC, vidlicový šestiválec 3.0 CDI, vyspělý bezpečnostní systém nebo variabilní interiér.
Přihlášku do Viano Family Challenge lze podat buď prostřednictvím internetového formuláře na webových stránkách www.mercedes-benz.com/vianochallenge_cz nebo vyplněním speciální pohlednice, která je k dispozici u dealerů Mercedes-Benz. Uzávěrka registrace je 30. 6. 2007.

PL, 14.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar