Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Roadshow Citroën mj. s novým Berlingem

Letošní ročník akce Citroën Experience se bude konat u obchodních center na 28 místech po celé České republice v termínu od 5. září do 14. října. Pro dospělé nabídne možnost vyzkoušet si některé z posledních novinek značky Citroën.

Například Citroën C3 Aircross, kompaktní městské SUV, Citroën C4 Cactus s novými tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy pro co nejpohodlnější jízdu, sedmimístný Grand C4 Spacetourer a až 9 místný Citroën Spacetourer. Malí návštěvníci se mohou vydovádět na skákacím hradu nebo si projet některou ze závodních tratí na velké autodráze.

Poprvé bude v ČR možnost si prohlédnout poslední novinku značky Citroën, třetí generaci vozu Citroën Berlingo, rodinného vozu se špičkovou variabilitou a obrovským prostorem pro posádku i její zavazadla. Vůz bude k otestování s novou automatickou osmistupňovou převodovkou spřaženou s naftovým agregátem o výkonu 130k.

Co tedy udělat, když máte zájem o testovací jízdu? Na www.citroenexperience.cz vyhledat termín, který vyhovuje a vybrat si vozy na vyzkoušení. Pak zarezervovat konkrétní hodinu, kterou obratem potvrdíme. A to je vše. Kamion s pohodlným zázemím a chutným občerstvením bude k dispozici všem návštěvníkům od 10 do 18 h. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla, i během jízdy.

Každý den nabízí 105 testovacích jízd v pohodlných a moderních vozech Citroën, tak proč si je zdarma nevyzkoušet! Navíc, všichni účastníci testovacích jízd jsou automaticky zařazeni do slosovací soutěže o zapůjčení vozu Citroën na dva měsíce.


Citroën 4.9.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar