Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault a Dacia - speciální nabídky

S cenovým zvýhodněním na nejrůznější modely Clio, Thalia, Grand Modus, Kangoo, Laguna a další, hlavně při využití Renault Finance, přichází se začátkem školního roku také Renault. Akce se týkají pochopitelně i vozů Dacia.

Clio, Clio Grandtour
Jednorázový cenový bonus na všechny verze 25 000 Kč. Dodatečná sleva 20 000 Kč při využití Renault Finance nebo financování s 0% navýšením.
Clio Grandtour již od 239 900 Kč *s financováním


Thalia
Jednorázový cenový bonus na všechny verze 50 000 Kč.
Limitovaná série ALIZE s klimatizací a autorádiem Pioneer Mosfet 50Wx4 s přehrávačem CD MP3 zdarma. Dodatečná sleva 50 000 Kč při využití Renault Finance nebo financování s 0% navýšením.
Thalia již od 149 900 Kč *s financováním


Grand Modus
Jednorázový cenový bonus na všechny verze 25 000 Kč.
Limitovaná série ALUR v ceně mimo jiné: mlhovky, elektricky ovládaná přední okna, disky kol z lehké slitiny, zatmavená zadní skla, manuální klimatizace, radio CD, tempomat.
Již od 269 900 Kč *s financováním
Grand Modus již od 239 900 Kč *s financováním


Kangoo
Jednorázový cenový bonus 20 000 Kč, možnost odpočtu DPH
Kangoo již od 304 900 Kč *s financováním


Megane Grandtour
Jednorázový cenový bonus na všechny verze 70 000 Kč. Pro firemní klientelu speciální podmínky + přestavba N1 s fixní přepážkou zdarma.
Limitovaná série SPORTWAY v ceně mj.: ABS, 6x airbag, palubní počítač, mlhovky, elektrické ovládaní předních a zadních oken, automatická klimatizace, karta Renault „Keyless Drive“, radio CD. Cena od 319 900 Kč.
Megane Grandtour od 299 900 Kč *s financováním


Scenic
Jednorázový cenový bonus na všechny verze 50 000 Kč. Pro firemní klientelu speciální podmínky + přestavba N1 s fixní přepážkou zdarma.
Limitovaná série SPORTWAY v ceně mj.: airbagy řidiče a spolujezdce + 2 boční airbagy vpředu, tempomat, mlhovky, automatická klimatizace, radio CD. Cena od 399 900 Kč *s financováním
Scenic již od 344 900 Kč *s financováním


Laguna
Záruka 3 roky/150 000 km. Finanční leasing, úvěr a operativní leasing vč. full service za zvýhodněné úrokové sazby při využití financování Renault Business Finance
Laguna již od 569 900 Kč *s financováním


Trafic Furgon
Velmi výhodné podmínky pro firemní klientelu již od prvního vozu. Dodatečná sleva při využití značkového financování Renault Finance nebo Akční leasing s 0% navýšením
Trafic Furgon Confort COOL se skvělou výbavou a klimatizací již od 330 900 Kč bez DPH *s financováním
Trafic Furgon od 312 900 Kč bez DPH *s financováním


[b]Master Furgon]/b]
Velmi výhodné podmínky pro firemní klientelu již od prvního vozu. Dodatečná sleva při využití značkového financování Renault Finance nebo Akční leasing s 0 % navýšením
Furgon Confort COOL se skvělou výbavou a klimatizací již od 352 900 Kč bez DPH *s financováním
Master Furgon již od 337 900 Kč bez DPH *s financovánímDACIA
Značková leasingová společnost Renault Leasing CZ, která pod obchodním názvem Dacia Finance poskytuje finanční služby na vozy Dacia, přichází od září na český trh s ojedinělou nabídkou financování s názvem Sandero FinPACK. Díky této nabídce získají všichni, kteří se rozhodnou pro financování nového modelu Dacia Sandero, zdarma prodloužení záruky o další dva roky na pět let. Navíc ke smlouvě o financování nebudou platit poplatek za její uzavření a v neposlední řadě mohou uzavřít havarijní pojištění za bezkonkurenční sazbu od UNIQA pojišťovny.
„Naší snahou bylo vytvořit nabídku, která kumuluje více klientských výhod najednou a zároveň klienta ničím neomezuje. Proto jsme vytvořili balíček Sandero FinPACK, který platí jak při financování koupě vozu Dacia Sandero formou úvěru, tak také finančním leasingem. Délka splácení je rovněž zcela flexibilní a klient si může volit v rozmezí od 6 do 84 měsíců a navíc standardně s možností využití 0% akontace,“ říká k detailům akce Zdeněk Jiroutek, marketingový manažer Renault Leasing CZ. Klient navíc neplatí poplatek za uzavření smlouvy, který se obvykle pohybuje kolem 1 % z ceny vozu. Spolu s úsporou za prodloužení záruky zdarma a díky mimořádně zvýhodněným sazbám havarijního pojištění může ušetřit tisíce korun.


Logan
Možnost dodatečné slevy nebo 0% navýšení při využití značkového financování prostřednictvím Dacia Finance!


Logan MCV
Navýšení 0 % nebo dodatečná sleva při využití financování prostřednictvím Dacia Finance.
Dacia Logan MCV již od 199 900 Kč! Možnost odpočtu DPH nyní s fixní přepážkou zdarma.


Sandero
Zvýhodněná nabídka Financování FinPack, který kumuluje 3 výhody:
Prodloužená záruka Garance+ (60 měsíců/100 000km)
Bezkonkurenční sazba havarijního pojištění 0,99%
Nulový poplatek za uzavření smlouvy
Sandero již od 179 900 Kč.


JL, 3.9.2008


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar