Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault a Dacia opět otevřely dealerství

Renault a Dacia otevírá svá dealerství tak, jak fungovala před vládními opatřeními jen nově navíc s předem definovanými hygienickými pravidly. S cílem neohrozit ani zaměstnance ani zákazníky, byla vydána hygienická pravidla, která musí splnit každá provozovna a která budou samozřejmě respektována.

Tato pravidla mimo jiné zahrnují:


-vstup do prostor provozovny pouze předem určenému počtu zákazníků

-model prodeje „1:1“

-dezinfekce vozů

-dezinfekce k dispozici všem zákazníkům

-nošení roušek a hygienických rukavic….

mZároveň obě značky nabízejí zákazníkům službu „Virtuálního showroomu Renault / Dacia“. Virtuální showroom je skupina nástrojů, které umožní zákazníkovi si pořídit vůz z pohodlí svého domova. Nový vůz si můžete rezervovat na našem portálů „Renault bez čekání“ / „Skladové vozy Dacia“ nebo si ho nakonfigurovat podle svého přání a pak objednat v naší prodejní síti.


https://www.renault.cz/virtualni-showroom.html
https://www.dacia.cz/virtualni-showroom.html

V
oblasti poprodejních služeb je možné se objednat online do servisu a využít široké nabídky sezónních služeb. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vozidla může zákazník využít novou jarní nabídku pro servis svého vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik. V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.
Generální ředitel obou značek pro Český trh, Zdeněk Grunt, k celé situaci uvedl: „Od dnešního dne znovu otevíráme naše autosalony pro naše klienty, samozřejmě za zpřísněných hygienických a organizačních opatření. Prioritou pro nás zůstává bezpečí a spokojenost našich zákazníků a také samozřejmě profesionalita do které patří zajištění pravidel a hygienická opatření.


Ve speciálním režimu také znovu otevíráme program dlouhodobějšího testování vybraných modelů, který nese název „Renault Seznamka“.


Možnost výběru vozů přes „Virtuální autosalon“ na našich webových stránkách ponecháváme paralelně. V rámci tohoto programu si zákazník může vybrat ze zajímavých akčních nabídek modelů značky Renault i Dacia, které jsme připravili.


Velice si vážíme věrnosti našich klientů, kteří navštěvovali naše servisy během předešlých týdnů, kde jsme provoz nepřerušili. Právě jejich přístup byl pro nás velkou motivací do dalších dnů…“


Renault 20.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar