Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Zoe lídrem mezi evropskými elektromobily

Nový elektrický Renault ZOE l se skutečným dojezdem až 395 kilometrů (v souladu s metodikou WLTP) nabízí nejmodernější řešení v oblastech bezpečnosti, komfortu, ekologie a nejnovějších technologií.

Nová verze Renaultu ZOE se objevila na konci roku 2019, sedm let od prvního uvedení modelu. Automobil v současné podobě nabízí vybavení nejvyšší třídy, přičemž si současně zachovává cenovou dostupnost. Tento model prošel důkladnou evolucí z hlediska kvality i technologie. Pozornost si kromě jiného zasluhuje komplexní balíček bezpečnostních systémů, jehož součástí je systém autonomního nouzového brzdění systém kontroly a sledování jízdního pruhu (LDW).


Renault ZOE, to je také vysoká kvalita použitých povrchových materiálů, včetně ekologického čalounění, které je vyrobeno z recykovaných materiálů. Automobil získal kromě jiného nový vzhled přístrojové desky, jejíž součástí je nyní i 10´štít přístrojové desky před řidičem s možností personalizace a také obrazovka infotainmentu. Nový multimediální navigační systém EASY LINK, kompatibilní s protokoly Android Auto™ a Apple CarPlay™, s velkou obrazovkou o úhlopříčce 9,3” zajišťuje snadné používání funkcí určených pro elektrické automobily: dojezd na dostupnou energii, plánování trasy s ohledem na infrastrukturu nabíjecích stanic, ovládání nabíjení, dálkové zapínání a kontrolu stavu nabití, programování aktivace klimatizace a mnoho dalších.

Dosavadní prodejní výsledky prozrazují, že si Renault ZOE udržuje vedoucí postavení na největších evropských trzích.


Renault ZOE – 20 819 ks (15,8 %)
Tesla Model 3 – 19 994 (15,2 %)
VW Golf – 9554 (7,3 %)


Renault 24.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar