Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Morphoz získal ocenění za prototyp roku

Renault Morphoz získal díky svému futuristickému designu a nevídané variabilitě cenu za prototyp roku ve třetím ročníku Automobile Awards, která hodnotí nejvíce inovační prototyp za daný rok.

Díky modulové platformě tento elektromobil dokáže poskytnout požadovaný výkon, být nezávislý a přizpůsobit se v každém životním okamžiku.

Renault Morphoz se také přizpůsobuje v reálném čase díky nastavitelné karosérii, která umožňuje každodenně využívat všechny výhody modelu, upravit interiér pro dlouhé cesty a získat více místa pro doplňující baterie.

Design Morphozu spojuje atributy sedanu, SUV a kupé. Elektrická energie pohonu je zdůrazněna četnými vnějšími detaily. Tento nevídaný prototyp umožňuje nastavit dvě délky: 4,40 m ve verzi City a 4,80 m ve verzi Travel. Morphoz tak vyhoví každému požadavku uživatelů. Morphoz je 100 % elektrický, s indukčním nabíjením i během jízdy. Je vybaven funkcemi autonomního řízení úrovně 3.

Vzhled karosérie a kabiny lze přestavět a přizpůsobit potřebám řidiče a cestujících. Žlutá barva prozáří interiér a výklopná sedadla umožňují výměnu. Objevný prototyp Morphoz představuje budoucnost nové rodiny elektrických modelů řady Renault, která nastoupí v roce 2021.


Ve třetím ročníku Automobile Awards proběhlo rokování členů poroty, kterou tvořily francouzské osobnosti automobilového světa, od 5. října do 5. listopadu tohoto roku. Renault získal také druhou cenu za reklamu roku díky televiznímu spotu v angličtině, jenž představil 30 let života s Clio.Renault 27.1.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar