Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Recenze - Rally 2006

Ve vydavatelství Computer Press Brno vychází pravidelně od roku 2003 výpravná fotografická publikace Rally – World Rally Championship. Její autoři Zdeněk Weiser (text) a Dušan Velímský (foto) v ní mapují průběh uplynulé sezony mistrovství světa v automobilových rallye.

Na 190 stranách velkého formátu (240 x 340 mm) a kvalitním křídovém papíře si příznivci automobilového sportu mohou připomenout souboj dvou nejlepších jezdců světa – Sebastiéna Loeba a Marcuse Grönholma o světový titul, ale také jak si vedli čeští jezdci Jan Kopecký, Martin Prokop, Pavel Valoušek či Slovák Jozef Béreš nebo automobily Škoda vedené zahraničními jezdci v jednotlivých soutěžích.
Každé ze šestnácti rallye jsou věnovány dvě stránky textu mapující telegraficky průběh soutěže, pořadí prvních deseti jezdců a umístění českých jezdců v rychlostních zkouškách a celkové výsledky. Poté následuje výběr nejzajímavějších fotografií z každé rallye včetně portrétů, zákulisí, atmosféry.
Publikace Rally 2006 by rozhodně neměla chybět v knihovně žádného příznivce automobilového sportu. Cena 499 Kč. Další informace o knihách vydavatelství Computer Press najdete na www.knihy.cpress.cz

JL, 8.1.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar