Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

První rok je za námi

Rok 2006 utekl jako voda a my máme za sebou první ročník internetového motoristického magazínu www.autokaleidoskop.cz. Každý začátek je těžký, zvláště když až dosud jsme měli zkušenosti pouze s tištěnými médii.

Nejmladší novinář - Káťa

Nejmladší novinář - Káťa

Testujeme...

Testujeme...

Nejstarší a nejmladší...

Nejstarší a nejmladší...

Aleš Hodouš v akci

Aleš Hodouš v akci

Jirka Rohlena také auta staví

Jirka Rohlena také auta staví

Dar z nebe - Dan Milde

Dar z nebe - Dan Milde

Čekání...až pojedou

Čekání...až pojedou

Těžký život - JL

Těžký život - JL

Proto jsme se pokusili ve skromných podmínkách, ač nás mnozí zrazovali, „vydávat“ Autokaleidoskop. Stejně jako v motoristických časopisech, je také na internetovém poli v této oblasti velká konkurence, možná ještě větší, ale my jsme se rozhodli jít vlastní cestou.
Nechceme přinášet pouze informace o nových automobilech, případně jejich testy a ani žádné velké fotogalerie. Autokaleidoskop by měl být především informativního charakteru, a tak se kromě novinek zaměřujeme i na historii, sport (ve spolupráci s www.ewrc.cz, kde lze nalézt podrobné reportáže a fotoseriály z prostředí rallye), cestování či zajímavosti. Rádi bychom, aby si každý našel na našich stránkách „to své“.
Jestli jsme udělali dobře, stoprocentně nevíme, ale rostoucí denní přístupy nás utvrzují, že snad ano, přestože zatím všechno ještě není zdaleka tak, jak bychom chtěli. Plány bychom měli velké, řadu věcí zlepšit, ale Autokaleidoskop vzniká zatím takřka s minimální podporou, a jak víte, všechno závisí na financích.
Ovšem internetový magazín, to jsou jen články a fotografie, ale také a to hlavně technická stránka věci, a tam jsme měli po celý rok hodně problémů a musíme přiznat, že i smůlu na zkušené webmastery. Často jsme se setkali s případy, že nám dotyční tvrdili, jak věci rozumějí a pak se ukázal opak.
V závěru roku jsme se však dali dohromady s Danem Milde, a zdá se, že jsme našli spřízněnou duši a pomalu, ale jistě se vyhrabáváme z problémů. Při této příležitosti bychom se Vám chtěli omluvit za prosincové výpadky, způsobené mimo jiné přechodem na jiný hosting.
Závěrem bych chtěl poděkovat za podporu hlavně své drahé polovičce Pavle, že to se mnou vydržela, vznik stránek podporovala od samého začátku a pomáhá mi po všech stránkách. Dále musím poděkovat svému otci za pomoc všeho druhu a také, že jsme spolu mohli letos navštívili několik motoristických podniků, zvláště pak závod do vrchu veteránů na Klausenpass. Jen pro zajímavost, automobilové závodu jsme spolu navštěvovali už v roce 1972! Nesmím zapomenout ani na spolupracovníka Aleše Hodouše, jenž se mimochodem nechal zlákat veterány a v příštím roce by rád vyjel s „pětistovkou“ Fiatem. Další náš věrný kamarád Jirka Rohlena z Dobrušky zastupuje redakci při automobilových rallye a zásobuje nás fotografiemi. Všem těmto a mnoha dalším přátelům, spolupracovníkům a zástupcům automobilek děkujeme za pomoc a těšíme se na další spolupráci.
A pokud se Vám Autokaleidoskop líbí, tak to řekněte dalším příznivcům motorismu. A jestli máte nějaké nápady či připomínky, jak stránky ještě zlepšit, potom nám napište.
Do nového roku 2007 Vám přeje hlavně hodně zdraví, štěstí, klidu a pohodu za volantem

Vaše redakce

29.12.2006

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar