Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Premiové automobily DS se prodávají v DS Store

Francouzská značka DS s uvedením modelu DS 3 CROSSBACK otevřela svůj první český exkluzivní showroom DS STORE PRAHA na Černém mostě u společnosti Domanský. Praha byla pro vybudování DS STORU vybrána mezi celkem 200 nejprestižnějších měst světa.

Nový showroom je vybudován v duchu zbrusu nového konceptu prodeje a souvisejícího servisu. V České republice reprezentuje značku DS a požadovaný vysoký standard služeb v této nové éře pečlivě vybraný silný a zkušený obchodní partner, společnost Domanský v Praze.

Nový showroom ve speciálním designu má rozlohu téměř 300 m2 vnitřní plochy a jeho zbudování trvalo 2 měsíce. Koncept DS Store vychází z francouzských luxusních módních butiků. To se odráží i v použití prémiových materiálů od dlažby, přes nátěry, až po světla nebo speciální hudbu či DS parfém.

Na ploše pražského showroomu je vystaveno maximálně pě vozů, což zákazníkovi umožňuje si pohodlně prohlédnout rafinované detaily každého z vystavených modelů. Příjem servisu je rovněž velkorysý a má plochu 33 m2. Za showroomem se dále nachází venkovní plocha pro certifikované ojeté vozy DS se zárukou, nabízené v programu DS Certified.

Nedílnou součástí DS STORU je také set virtuální reality DS Virtual Vision, což je inovativní koncept, díky kterému si zákazník může nakonfigurovat vozidlo dle vlastních představ s realistickou vizualizací pomocí 3D brýlí. Toto špičkové zařízení využívá nejlepší technologie zobrazení a přenese zákazníka s vysněným vozem přímo do centra Paříže. Vůz je prohlížen a konfigurován zákazníkem jak v exteriéru, tak i v interiéru a ten tak získá zcela reálný pohled na svůj budoucí vůz.

Nová strategie distribuce vozů DS přináší posílení brandu, zviditelnění značky jako takové a vysokou úroveň služeb zákazníkům. Personál DS STORU prošel náročným školením, tzv. DS Academy, přímo ve Francii v Paříži, tak aby dostál nárokům prémiových zákazníků i ambicím značky DS. Prodej modelů nové éry DS, SUV DS 7 CROSSBACK a novinky DS 3 CROSSBACK a všech budoucích modelů DS je v ČR již přípustný pouze v jedinečné obchodní síti DS STORE. Počítá se s uvedením minimálně 1 nového modelu DS každý rok. V nejbližší době se chystá uvedení verzí s plug-in hybridním a 100% elektrickým pohonem.DS AUTOMOBILES
Ambicí značky DS Automobiles, která vznikla v roce 2015 a opírá se o avantgardní duch a výjimečné dědictví vozu DS z roku 1955, je ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. Značka DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.
Druhá generace modelů DS, která je určena pro zákazníky usilující o vyjádření vlastní osobnosti a jsou touží po nových technologiích, v sobě spojuje eleganci a špičkové technologie. Vozy SUV DS 7 CROSSBACK a DS 3 CROSSBACK jsou prvními zástupci řady značky DS, kterou bude tvořit celkem šest modelů a všechny budou v nabídce ve verzi s elektromotorem s označením E-TENSE.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, zákaznická zkušenost DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.
Značka DS, která je přítomna ve 32 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou na začátku roku 2019 tvoří po celém světě 400 showroomů DS STORE a DS SALON.DS 8.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar