Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Prahu ovládnou americké motocykly i automobily

O prvním zářijovém víkendu se holešovické Výstaviště Praha promění v přehlídku ikonických amerických motocyklů v rámci akce Prague Harley Days 2022. Ale chybět nebudou ani poslední modely několika významných amerických automobilových značek.

Tradiční setkání majitelů motocyklů legendární americké značky Harley Davidson slaví letos jubilejních deset let a tomu odpovídá také velmi atraktivní program této třídenní akce, který začíná již v pátek 2. září od 15 hodin na holešovickém Výstavišti.

Během víkendu připravili pořadatelé mimo jiné Spanilou jízdu motocyklů Harley Davidson se zastávkou na Václavském náměstí a součástí akce bude rovněž třídenní Burgerfest s kulinářskými specialitami především americké kuchyně.

Návštěvníci však určitě ocení především možnost „ochutnat“ novinky v modelové řadě motocyklů Harley Davidson včetně „custom“ verzí, které se zde objeví mimo jiné v rámci poslední zastávky road show „Harley on tour 2022“.

Příjemným zpestřením v podobě soutěže a krásy ženského moderního tance bude také Pole Dance Battle a výstaviště zaplaví vedle plánovaného airshow i americká hudba v rámci živých vystoupení hudebních skupin, a to do nočních hodin.


Ale stejně jako v minulých ročnících zde nebudou chybět také americké automobily. Dlouholetý partner Prague Harley Days, společnost TUCAR Plus, dá návštěvníkům možnost vyzkoušet aktuální novinky několika legendárních amerických značek.


Hvězdou expozice bude RAM 1500 speciálně upravený pro expedice, tedy podvozkově zvýšený, osazený koly většího rozměru a s offroadovými doplňky. Stejného výrobce vozů RAM bude reprezentovat také vrcholná verze s označením TRX, doplněná standardními specifikacemi Limited a Laramie.

Příznivce americké klasiky rozhodně potěší prezentace značky Dodge s modely Challenger SRT, Charger a chybět nebude ani ryze rodinné výkonné SUV Durango.

Značku JEEP budou na expozici TUCAR reprezentovat dvě velké hvězdy, Vagoneer a Grand Cherokee. V Evropě již velmi opomenutý segment rodinných MPV vozů připomene na pražském Výstavišti aktuální model Chrysler Pacifica.


A nakonec pro milovníky „adventure style“ odprezentuje společnost TUCAR nástavbu Camper společně se dvěma typy střešních stanů, a to nejen na offroadové vozy.


Prague Harley Days se konají od 2. – 4. září 2022.PR 30.8.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar