Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

PragoVespa 2018 již o víkendu

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve fandy značky i širokou veřejnost na akci PragoVespa 2018, která se uskuteční od pátku 27. do neděle 29. července 2018 v pražském Campu Džbán.

Tradiční mezinárodní sraz bude oslavou legendárních italských skútrů Vespa a zejména modelu Primavera, který letos slaví výročí 50 let. Hlavní atrakcí se opět stane sobotní spanilá jízda Prahou.

„Vespa je ikonou, která si zaslouží pozornost nejen fanoušků, ale také široké veřejnosti. Proto Vespa Club Praha pořádá další ročník tradičního srazu PragoVespa, který se uskuteční již tento víkend na známém pražském kempu Džbán, kam bych ráda všechny pozvala,“ láká všechny příznivce italského životního stylu Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. PragoVespa 2018 bude největším srazem majitelů a příznivců italských skútrů Vespa v České republice. Dějištěm tradičního setkání s bohatým doprovodným programem, jehož pořadatelem je Vespa Club Praha, bude i v letošním roce areál Camp Džbán v Praze. Na akci PragoVespa 2018 je srdečně zvána také široká veřejnost. Lidé uvidí v akci nejen současné, ale také historické skútry – ostatně nejprodávanější model Primavera slaví kulaté 50. výročí od zahájení výroby.

Symbolické rojení „vos“ začne v pátek 27. července 2018 od 14 hodin registrací účastníků, kteří se mohou těšit na společné výlety po Praze a okolí, včetně spanilé jízdy na Vespách historickým centrem Prahy i méně známými zákoutími hlavního města v sobotu ve 13:30. Na páteční večer připravili organizátoři promítání filmu Cesta na Island, noční vyjížďku či vystoupení DJ.

Srazu PragoVespa 2018 se zúčastní také známé osobnosti, sedlající ikonické skútry, zábavu po v sobotu večer bude zpříjemňovat živé vystoupení kapely Rockoons. Na účastníky čekají mimo jiné zábavné soutěže a losování o hodnotné ceny, k atraktivnímu programu třídenní akce na počest skútrů Vespa přispějí rovněž partneři a sponzoři svými stánky.
Více informací o srazu PragoVespa 2018, včetně programu, naleznete na webových stránkách http://www.vespaclubpraha.cz/pragovespa, kde můžete shlédnout rovněž VIDEO pozvánku na letošní rojení „vos“: https://www.youtube.com/watch?v=O8li1n7-UsE.


PR 26.7.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar