Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Pozdrav do nebo pro Karla Lopraise již v sobotu

Dámy a pánové, milí přátelé a kamarádi, všichni, kdo jste měli Karla rádi a chcete na něj společně zavzpomínat, chtěli bychom vás tímto informovat o změně termínu.

Akce POZDRAV DO NEBE PRO KARLA LOPRAISE, která se přesouvá z původně avizované neděle 23. 1. 2022 na sobotu 22. 1. 2022 od 13 do 15 hodin. Místo konání zůstává stejné, tedy náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Termín a čas smutečního obřadu na městském hřbitově ve Frenštátě pod Radhoštěm zůstává stejný, sobota 22. 1. 2022. Široká veřejnost se může rozloučit, položit květiny a podepsat kondolenční knihu ve smuteční síni v době od 8.30 do 10.30 hodin.

Prosíme všechny o dodržování stanovených pravidel a nařízení, dále pak pokynů týkajících se dopravní situace, organizace smutečního obřadu, o trpělivost a shovívavost.
V době od 11 do 12 h bude smuteční síň přístupná pouze pro rodinu. Veřejnost bude moci sledovat živý přenos smutečního obřadu na velkoplošných obrazovkách umístěných před obřadní síní

Veřejnost může k parkování zdarma v tento den využít také škvárovou plochu v centru města naproti prodejně Albert na ul. Rožnovská. Docházková vzdálenost k městskému hřbitovu je přibližně 25 minut.

PR 20.1.2022


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar