Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Porsche prodlužuje záruku

Společnost Porsche Inter Auto CZ, jediný oficiální dovozce značky Porsche v ČR, prodloužil standardní dvouletou záruční lhůtu na u ní zakoupené vozy Porsche o jeden rok. Zároveň zavádí garanci na ojeté modely – Porsche Approved

To znamená, že všechny nové vozy Porsche mají bez jakýchkoli příplatků tříletou záruční garanci s možností dalšího prodloužení.
„Vozy Porsche se vyznačují vysokou kvalitou a odolností, ale i výjimečnou cílovou skupinou jejich majitelů. Rozhodli jsme se prodloužit garanční lhůtu o celý jeden rok. Našim zákazníkům tak dokážeme důvěru, kterou do těchto vozů vkládáme. Věříme, že naši klienti tento krok ocení.“, uvedl Richard Vegera, Sales Manager Porsche Centra Praha.
Standardní dvouletá garance je prodloužena roční zárukou na ojeté vozy, kterou plně hradí Porsche Centrum Praha. Zajímavou nabídkou je i možnost prodloužení garance na čtvrtý rok, kdy zákazník zaplatí pouze 50 procent nákladů potřebných k prodloužení garance a zbytek na sebe bere opět Porsche Centrum Praha.
Od pátého roku mohou zákazníci ještě využít nabídku garance pro ojeté vozy až do stáří devíti let a maximálního počtu 200 000 najetých km. Samozřejmostí je rovněž možnost 365 dní v roce, non stop využívat službu Porsche Assistance.

Garance pro ojeté vozy - Porsche Approved
Svým zákazníkům přináší také novinku ve svém portfoliu služeb. Vozy Porsche z dřívějšího vlastnictví, které splňují přísné kvalitativní nároky značky Porsche a prošly náročným testem spolehlivosti a opotřebení jsou nyní nabízeny s přívlastkem Porsche Approved.
„Nově nabízíme milovníkům vozů Porsche další alternativu. Těm, kteří váhají při koupi ojetého vozu nyní nabízíme další volbu, tzv. Porsche Approved. Vozy s tímto přívlastkem splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a spolehlivost a věříme, že se stanou volbou pro mnoho zákazníků“, uvedl Luděk Šmída, Brand Manager značky Porsche ze společnosti Porsche Inter Auto CZ.
Automobil označený jako Porsche Approved nelze v žádném případě považovat za klasický ojetý vůz. Každý, kdo se rozhodne pro koupi „nového“ Porsche s tímto přívlastkem si může být jist, že jeho vůz obstál v testu, prováděném na základě sto bodového kontrolního seznamu a veškeré opravy byly prováděny podle přísných servisních metodik Porsche. Zákazník tak získává optimální přehled o autenticitě a bezpečnosti svého vozu. Součástí programu Porsche Approved je jednoroční celosvětová garance, kterou majitel získá a možnost využívat celoevropské, celoroční non-stop Porsche Assistance služby.
Pečeť Porsche Approved mohou získat vozy s proběhem do 200 000 kilometrů, jejichž první registrace proběhla minimálně před jedním a maximálně před devíti lety. Standardní délka garance je jeden rok, ale lze ji na přání o další rok prodloužit. Tuto garanci lze uplatnit v jakémkoli centru Porsche po celém světě.

O společnosti Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.
Společnost Porsche Inter Auto CZ je největším prodejcem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a importér značky Porsche v ČR a zároveň disponuje největším skladem nových vozů a náhradních dílů.
V ČR má společnost osm provozoven – v Praze, Brně, Plzni, Olomouci a Českých Budějovicích. Autosalony mají k dispozici nejnovější technologie a nejmodernější know-how mezinárodní společnosti. O zákazníky se stará téměř 600 zaměstnanců, kteří pravidelně procházejí systémem odborných školení. Všechny provozovny jsou držiteli certifikátu ISO 9001:2000.
Porsche Inter Auto má své provozovny také v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, Slovinsku, Francii a na Slovensku.

JL, 5.1.2007Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar