Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Podzimní servisní akce Kia za 399 Kč

Společnost Kia Czech ve spolupráci s autorizovanou dealerskou sítí značky připravila pro zákazníky Podzimní servisní akci pro nadcházející období. Součástí akce je také nabídka originálního příslušenství Kia za akční ceny. Podzimní servisní akce trvá do 19. 11. 2021.

Právě chladné zimní měsíce vynakládají vysoké nároky na většinu částí automobilu a dochází tak k jejich nežádoucímu opotřebení.

Komplexní prohlídka vozu Kia v rámci Podzimní servisní akce zahrnuje mimo jiné speciální 15bodovou kontrolu zaměřenou na stav stěračů, světlometů včetně seřízení, pneumatik, provozních kapalin, brzd, výfukového a pohonného systému, pneumatik, povinné výbavy i dalších podstatných komponentů. U elektrifikovaných modelů (HEV, EV, PHEV) Kia se kontrola mimo jiné zaměřuje i na stav a kapacitu akumulátoru. Jednotná cena této prohlídky činí s elektronickým voucherem staženým z oficiálních stránek Kia 399 Kč včetně DPH.

„Pečlivá kontrola vozidla před zimou může odhalit případné poruchy, které nejenom že mohou v budoucnu stát majitele nesrovnatelně větší náklady, ale mohou zapříčinit i řadu nežádoucích komplikací jako jsou vybité akumulátory, ztuhlé provozní kapaliny, nízká svítivost světlometů, odtah vozidla, apod. Proto předvídání a návštěva autorizovaného servisu zaručí řidičům jistotu, že potenciální rizika plně minimalizovali,“ vybízí ke kontrole vozu tisková mluvčí společnosti Kia Czech, Kateřina Vaňková.

V případě, že se během kompletní prohlídky vozidla prokáže nedostatečná kondice 12V akumulátoru či předních stěračů, může si je zákazník s pomocí e-voucheru zakoupit s 20% slevou od autorizovaného dealera. Cenové zvýhodnění platí také na pryžové koberce do každého počasí a vanu zavazadlového prostoru. Novinkou v nabídce jsou pachové a pylové kabinové filtry s aktivním uhlím a bionické kabinové vzduchové filtry, jejichž zakoupením získá zákazník 30% slevu na nákup zcela nového antibakteriálního odstraňovače zápachu.


KIA 5.10.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar