Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot přináší vánoční inspiraci pro fanoušky

Peugeot a jeho značkový butik připravily vánoční nabídku dárkových předmětů. Sortiment zahrnuje například stylovou kolekci k 210. výročí nebo lifestylovou sérii produktů Legend.

Značkový butik Peugeot nabízí celou řadu produktů, které potěší fanoušky všech věkových kategorií. Od 8. do 25. prosince lze navíc využít speciální akční nabídky.


Pro sběratele je určena sada oslavující 210. výročí značky v limitované edici 210 kusů, s číslovanými registračními značkami. Obsahuje dvě miniatury z pryskyřice v měřítku 1/43, představující Peugeot L45, vítěze v Indianapolis v roce 1916, a Peugeot e-Legend Concept, vzrušující vizi budoucnosti. Dárková sada z dílen designérů Peugeot Design Lab je v prodeji za cenu 104,90 EUR.


Příznivci značky si mohou zakoupit sošku lva v chromované kovové úpravě. Pochází rovněž ze studia Peugeot Design Lab a její cena je 149 EUR. Milovníci hudby ocení sluchátka Focal Listen Wireless Peugeot za 249 EUR nebo reproduktor Mino Lexon Peugeot 208 za 29 EUR. Dětský sortiment butiku zahrnuje například jízdní kolo Peugeot v retro stylu za 229 EUR.


Na stránkách butiku https://boutique.peugeot.com lze najít mnoho dalších atraktivních produktů, jako např. sérii Peugeot Legend, Art Toys, legendární mlýnky na koření aj.
Peugeot 8.12.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar