Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot na autosalonu v Kantonu 2021

Na autosalonu v Kantonu, Peugeot potvrzuje svou pozici progresivní prémiové značky a nadále se zaměřuje na svou specifickou produktovou strategii a akce zaměřené na zákazníka. Dongfeng Peugeot vítá návštěvníky velkolepou sochou lva ve velikosti XL, osmi modely, včetně dvou speciálních sérií.

Vedle nových SUV 4008 a 5008 je vystavena speciální řada 4008 Co-Creation, navržená po konzultacích s čínskými zákazníky. 2008 THE ONE, jehož cena je 99 700 jüanů, je určeno pro online prodej. Model 508 L, Model Year 2022, tvoří spolu s modelem 408 nabídku sedanů. Elektrifikovanou řadu zastupují modely 4008 PHEV (s pohonem všech kol) a 508 L PHEV s plug-in hybridní technologií. Dongfeng Peugeot komunikuje se svou komunitou fanoušků také prostřednictvím spoluvytváření akcí a svým zákazníkům nabízí nový systém online prodeje.


Přepracovaný sortiment

Novinkou je speciální řada 4008 Co-Creation, kterou Dongfeng Peugeot navrhl společně se svými zákazníky. Nový modrý metalický odstín Iceberg Blue a červená kožená sedadla s geometrickým prošíváním osloví zákazníky, kteří hledají svěžest a dynamiku.


Vozy 4008 a 5008, představené v dubnu 2021, přebírají design evropských verzí GT s vertikálním LED podpisem předních světel. Design těchto vozů, jejich kvalita provedení, dynamika a konektivita splňují nároky čínských zákazníků. Plug-in hybridní verze 4008 PHEV s pohonem všech čtyř kol a výkonem 300 k kombinuje vysoký výkon a efektivitu.
Modernizovaný model 508 L má vyšší výkon, aniž by se změnila jeho cena. Celá řada je vybavena desetipalcovým centrálním dotykovým displejem, což je hlavní prvek systému Peugeot i-Cockpit®. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče nyní nabízí možnost uložení dvou nastavení do paměti.Speciální řada SUV 2008 THE ONE

SUV 2008 uvedené na trh koncem roku 2019 je k dispozici ve speciální řadě s označením THE ONE. Model 2008 THE ONE, který se v Kantonu představuje poprvé, potvrzuje vstup společnosti Dongfeng Peugeot do online prodeje, který byl spuštěn 25. října. THE ONE odráží jedinečnost této řady. Model cílí na mladé zákazníky, kteří si chtějí snadno koupit vůz online, za atraktivní cenu a bez vyjednávání. Prostřednictvím aplikace Dongfeng Peugeot Lion King Assistance si zákazníci objednají vůz, využijí nízkoúročené financování na 3 až 5 let a vyberou si místo dodání.
Peugeot 24.11.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar