Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot - cenová akce na 297, 308 a Partner

Nejprodávanější osobní automobily značky Peugeot - modely 207, 308 a Partner - budou v dubnu opět v centru pozornosti. Akční ceny těchto vozů budou ještě výhodnější.

Pětidveřový Peugeot 207 nabídneme v dubnu za historicky nejnižší cenu, a sice od 239 900 Kč. Modely této řady v provedení SW pak budou v prodeji za cenu o 15 000 Kč vyšší, tedy od 254 900 Kč.

Nejprodávanější zástupce modelové řady 308, Peugeot 308 5P Premium 1.6 VTi 120 k s bohatou výbavou obsahující například ESP či duální automatickou klimatizaci, lze zakoupit za cenu od 339 900 Kč, provedení SW pak od 369 900 Kč.


Neméně zajímavé ceny čekají na zájemce o praktický Peugeot Partner Tepee. Nadstandardně vybavené modely speciální série Partner Holiday lze v dubnu získat za cenu od 359 900 Kč, přičemž první cena této řady vztahující se k úrovni výbavy Confort startuje už pod hranicí 300 000 Kč.


V dubnu bude také nadále možné vyměnit ojetý vůz protiúčtem za některý z vybraných dieselových vozů značky Peugeot s bonusem až 80 000 Kč. Akce je platná pro objednávky do 30. dubna 2010 v síti participujících autorizovaných koncesionářů značky Peugeot.

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Prague Car Festival
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2026 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar