Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot 5008 ve službách nadace KlaPeto

Značka Peugeot v ČR je partnerem nadačního fondu KlaPeto. V rámci partnerství poskytne nadaci Peugeot 5008 na jeden rok. Toto SUV bude pro KlaPeto nepostradatelným pomocníkem zejména při organizaci klíčového projektu, tradičního výstupu na Sněžku, kterého se každoročně účastní až 3 000 osob.

Projekt nadace vznikl z podnětu handicapovaného atleta Jaroslava Petrouše. Realizoval ho v roce 2014 společně s bývalou místopředsedkyní sněmovny Kateřinou Klasnovou. Nadační fond, jehož název vznikl složeninou jmen obou zakladatelů, má za úkol zejména poskytovat příspěvky zdravotně postiženým dětem. Od jeho založení bylo takto vybráno více než 6 milionů korun, s jejichž pomocí byly pořízeny například neurorehabilitační pobyty nebo zdravotní a kompenzační pomůcky.

„Myšlenka pomáhat dalším handicapovaným mě napadla už v nemocnici, kde jsem ležel po amputaci nohy. Tomuto projektu jsem pak věnoval hodně energie, ale mám kolem sebe spoustu lidí, kteří mi pomáhají, a také partnery, kteří jsou ochotni se do našeho projektu zapojit, ať už finančně, mediálně či jinou formou podpory. Peugeot 5008 se stane nenahraditelným pomocníkem při veškerých našich aktivitách. Doveze nás spolu s kolegyní Kateřinou Klasnovou za všemi dětmi, kterým jsme v rámci nadačního fondu pomohli. Za 7 let existence NF KlaPeto se jedná o stovky dětí. A samozřejmě na pomoc tohoto SUV spoléháme při organizaci našeho největšího projektu, výstupu na Sněžku, kde bude zajišťovat dopravu lidí i přepravu nejrůznějšího nákladu,“ říká Jaroslav Petrouš, zakladatel nadačního fondu KlaPeto.

Partnerství značky Peugeot a nadace KlaPeto je součástí komplexního programu Handycars, sdružujícího všechny značky skupiny Emil Frey v České republice. Program Handycars je určen všem osobám se zdravotním postiženým, opatrovníkům těchto osob i organizacím pečujícím o postižené. V rámci programu mohou tito klienti kromě cenového zvýhodnění při nákupu vozů využívat také mnoha specifických služeb včetně sociálního poradenství. Nadace KlaPeto je jedním z nejvýznamnějších partnerů programu Handycars.Peugeot 30.6.2021
Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar