Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot 408 nyní za 8600 Kč měsíčně

Operativní leasing pro soukromé osoby nabízí Peugeot už od ledna roku 2015, přesto se tato forma financování stále považuje za finanční produkt vhodný zejména pro firmy. V poslední době ovšem nastává u operativního leasingu pro soukromé osoby „boom“.

Díky mimořádně výhodným splátkám se stal pro mnoho soukromých klientů značky Peugeot mnohem dostupnější než kdykoli předtím. Od dubna mohou zákazníci využít mimořádnou nabídku pronájmu dynamického fastbacku Peugeot 408 za 8600 Kč vč. DPH měsíčně.

Operativní leasing pro soukromé osoby zavedla značka Peugeot v ČR už téměř před desetiletím. Nikdy v historii však tato forma financování nezaznamenala takový prudký nárůst jako v posledních měsících. Mohou za to nízké splátky, díky kterým se luxus bezstarostného používání vozu stává dostupným pro celou řadu motoristů, kteří by dříve operativní leasing nezvažovali. Kromě toho klienti oceňují možnost vyměnit každé dva nebo tři roky vůz za nový, zpravidla modernější a technologicky vyspělejší. Další výhodou operativního leasingu je krátká či dokonce okamžitá doba dodání vozu.

„Dnešní klienti jsou mnohem ochotnější pořídit si vůz na operativní leasing, než tomu bylo ještě donedávna. Na tento trend jsme zareagovali a vyšli jim vstříc nabídkou výhodných splátek a flexibilních služeb. Už v minulém roce jsme přišli s velmi atraktivním pronájmem modelu Peugeot 2008 za 6990 Kč měsíčně, čímž jsme nastavili v oblasti operativního leasingu vysokou laťku. Ve stejném duchu jsme pokračovali i s Peugeotem 208 za 5990 Kč. Nyní jsme se rozhodli takto podpořit i fastback Peugeot 408. Od dubna ho nabízíme za 8600 Kč měsíčně. Tato mimořádně výhodná splátka je samozřejmě včetně havarijního pojištění a povinného ručení,“ říká Filip Lapka, obchodní ředitel značky Peugeot v ČR.

Značka Peugeot připravila ve spolupráci s partnerskými leasingovými společnosti celou řadu variant operativního leasingu na míru potřebám každého zákazníka. Z hlediska doby pronájmu se jedná o 24, 36 nebo 48 měsíců. Dalším kritériem výběru je rozsah služeb. Klienti mohou zvolit úspornější variantu Relax s pojištěním ovšem bez doplňkových služeb, nebo si mohou dopřát kompletní balíček Relax Plus zahrnující vše od úhrady veškerých servisních úkonů až po zimní pneumatiky.

Zájemci o operativní leasing mohou vybírat z kompletní produktové nabídky značky Peugeot, a to počínaje nejmenším modelem 208, přes kompletní řadu SUV až po multifunkční vozy, jako jsou Rifter či Traveller. Stejná flexibilita je i z hlediska pohonů. Kromě konvenčních či hybridních vozidel si mohou zákazníci pronajmout i 100% elektromobily, u kterých jsou navíc velmi výhodné splátky.

Kompletní nabídku variant operativního leasingu získají zájemci v síti koncesionářů Peugeot.Peugeot 27.3.2024Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar