Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Oslavy 70. výročí Transporteru budou v září

Letošní rok se nese ve znamení 70. výročí výroby prvního vozu modelové řady Transporter. České zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy oslaví významné jubileum s širokou veřejností ve dnech 25. – 27. září 2020 na Transportersrazu na výstavišti v pražských Holešovicích.

„Mám velkou radost, že se nám podařilo najít pro oslavu sedmdesátin našeho Transporteru náhradní termín,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Zájemci o účast by ale neměli váhat, protože kapacita je omezena na 500 vozů.“ Zkrátka nepřijdou ani ti, na něž už volné parkovací místo nezbyde.


Hlavní sobotní program bude totiž přístupný všem fanouškům Transporteru i široké veřejnosti. Na setkání v pražských Holešovicích nebudou chybět kromě ambasadora akce a velkého fanouška kempovacího modelu California Adama Ondry ani další tváře značky z řad známých osobností.
Nevšední historii ikony připomenou stovky vozidel všech šesti generací, od geniální T1 až po digitalizovanou T6.1. Návštěvníci slavnostního Transportersrazu se mohou těšit také na bohatý doprovodný program za účasti mnoha významných osobností, pro něž jsou vozy Transporter, Caravelle, Multivan a California srdcovou záležitostí – stejně jako pro více než 13 milionů zákazníků na celém světě.


Transportersraz 2020 bude nejen jedinečnou oslavou legendární modelové řady Volkswagen Transporter, ale také pestrým hudebním a food festivalem. Veřejnosti bude akce volně přístupná v sobotu 26. září. Zájemci o účast na celém třídenním programu Transportersrazu 2020, včetně možnosti kempování a sobotní spanilé jízdy, se mohou nyní zaregistrovat na webových stránkách www.transportersraz.cz.

Zde budou navíc každý týden zveřejňovány očekávané novinky a aktuality k celé akci a plánovanému programu. Dojde také na odtajnění jmen hvězdných moderátorů, kteří provedou programem Transportersrazu, nebo populárních kapel a interpretů české scény, kteří se postarají o hudební doprovod.

A vystavené exponáty šesti generací legendy mezi užitkovými vozy pozvou přítomné na atraktivní výpravu do sedmdesátileté historie automobilu, který je pro mnohé nepostradatelnou součástí jejich života, pro někoho čtyřkolovým členem rodiny, pro jiné parťákem v práci nebo tím, kdo pomohl zachránit lidský život. Tahákem sobotního dopoledne pak bude tradiční spanilá jízda stovek Transporterů všech generací centrem Prahy.
VW Užitkové vozy 1.7.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar