Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Opel v ČR zítra začíná hvězdnou OPEL Astra Tour

Jednou z nejvýraznějších novinek letošní motoristické sezony je určitě Opel Astra nové generace – vůz, který v mnoha ohledech posouvá laťku svého kompaktního segmentu na vyšší úroveň, protože do něj vnáší technologie dostupné až donedávna jen vozům vyšších tříd.

Sedadla s ergonomickým certifikátem AGR, špičkové adaptivní světlomety LED® Pixel Matrix, originální čelní maska Opel Vizor, plně digitalizovaná přístrojová deska Pure Panel… to je jen zlomek z množství inovací, kterými Astra doslova ohromuje!

V zajmu maximální propagace svojí horké novinky Opel rozjíždí už ve čtvrtek 2. června velkolepou „Opel Astra Tour“, která bude po celý měsíc křižovat naší zemí a zastaví se na 16 místech. Pod patronací lokálních dealerů si volant jedné ze čtyř nových Aster vyzkoušet kdokoli z příchozích. Vzhledem k velkému zájmu o testovací jízdy s novou Astrou je prakticky nutností udělat si rezervaci na stránkách: www.opelastratour.cz.

Na
zájemce čekají pětidveřové hatchbacky Astra poháněné zážehovým motorem 1.2 Turbo 130 k s manuální i automatickou převodovkou i vrcholná plug-in hybridní Astra PHEV udivující systémovým výkonem 180 k.

Příjemným zpestřením testovacích jízd bude losování výherce v každé ze zastávek, který dostane novou Astru (s plnou nádrží) na celý víkend. V závěru celé Opel Astra Tour se pak vylosuje ze všech proběhlých testovacích jízd jeden šťastlivec, který stráví v nové Astře svoji dovolenou.

Více podrobností o Opel Astra Tour a podmínky účasti zde: www.opelastratour.cz.
Opel
1.6.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar