Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Opel startuje další čtyřiadvacítku

Každý rok na jaře rozjíždí automobilka Opel svoji kampaň „Opel 24 hodin“. Ta se letos rozjede už v pondělí 22. února a potrvá až do soboty 6. března 2021. Ojedinělá prodejní kampaň přináší naprosto nepřekonatelné akční ceny!

Například vlajkovou loď značky – model Insignia GSi – lze získat se zvýhodněním 260 000 Kč, přičemž zákazník dostane dokonale vybavený vůz o výkonu 230 k, který se přenáší přes 9-stupňovou automatickou převodovku na všechna čtyři kola prostřednictvím unikátního systému Twinster AWD.

A k bezkonkurenčně výhodným cenám se tradičně přidávají další benefity, jako je např. pětiletá záruka se službami Opel asistence nebo vybrané originální příslušenství Opel plošně se slevou 35 procent, na vybrané produkty se slevou dokonce až 45 %.

Nejsilnějším argumentem, se kterým Opel přichází poprvé, je ale extra-výhodné financování s 0% navýšením. V praxi to tedy znamená, že zákazník vůbec nemusí mít k dispozici celou hotovost, ale svůj vysněný vůz splatí v domluvených splátkách, přičemž ale v součtu nepřeplatí původní cenu vozu ani o jednu jedinou korunu!

Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel se vinou COVID restrikcí pojede především online – startovní bránou na cestě k super výhodným nabídkám je webová stránka www.opel24hodin.cz
V kampani Opel 24 hodin je možné vybírat ze široké nabídky skladových vozů, nebo samozřejmě lze vysněný vůz sestavit podle vlastních představ a zadat jej do výroby.

Horkou novinkou v nabídce prodejců bude úplně nový crossover Opel Mokka, který je k dispozici i jako elektromobil.

Ale zájemci si mohou vybrat jakýkoli jiný model z široké nabídky německé automobilky – od Corsy přes mimořádně flexibilní Combo Life, praktickou Astru, nový Crossland až po sebevědomé SUV Grandland X, luxusní Insignii a užitečnou Zafiru Life. V nabídce nechybějí ani užitkové vozy.


Více informací na: www.opel.cz, www.opel24hodin.cz
Opel
19.2.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar