Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Opel připravuje akci za neopakovatelné ceny

Mezi znalci automobilového trhu bývá začátek hlavní motoristické sezony už tradičně spojený s legendární kampaní automobilky Opel, totiž akcí Opel 24 hodin. Jde o prodejní kampaň, kdy mají zájemci jedinečnou šanci pořídit si jakýkoli nový vůz z širokého modelového portfolia německé automobilky Opel za opravdu neopakovatelně zvýhodněné ceny.

Letošní akce Opel 24 hodin přináší nejenom mimořádně výhodné ceny, ale také mnoho dalších benefitů, jako je prodloužená 5-letá záruka a služba Opel asistence na 5 let zdarma nebo vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 40 procent.

Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel 24 hodin startuje v pátek 19. 5. 2023 a zákazníci si budou vybrat ze široké nabídky cenově zvýhodněných skladových vozů, kterou jsou okamžitě k dispozici.
Akce není omezena ničím jiným než časem a počtem vozů v nabídce.


Do kampaně Opel 24 hodin je zařazeno téměř 1100 skladových vozů… což je vysoké číslo, ale ani tak by zájemci neměli příliš váhat! Vybrat si mohou prakticky jakýkoli vůz značky Opel – od malé Corsy přes skvělou Astru (německé „Auto roku“) a dvojici kompaktních SUV Crossland/Mokka až po suverénní SUV Grandland (vrcholem zvýhodněné nabídky je nedávno představená špičková verze Grandland GSe o výkonu 300 k s pohonem všech kol). Ve zvýhodněné nabídce nechybějí ani užitkové vozy Combo/Movano.


Veškeré detaily časově omezené nabídky zvýhodněných vozů akce Opel 24 hodin lze najít na stránkách www.opel24hodin.cz, kde si zájemci mohou už v předstihu a z klidu domova prohlédnout nejenom nabídku vozů a jejich akční ceny, ale dokonce si preferovaný model rezervovat.


Opel 10.5.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar