Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nový SEAT za polovinu ceny

Chtěli byste odjet z autosalonu se zcela novým vozem a zaplatit za něj jen polovinu jeho ceny? Pokud se rozhodnete pro SEAT, nemusí být přání z říše utopie ale zcela reálné.

Importér SEAT totiž ve spolupráci se společností ŠkoFIN připravil novou formu financování nazvanou „SEAT za polovinu". Díky této nabídce stačí zaplatit jen 30 až 50 procent ceny a můžete si vysněné auto ihned odvézt domů. Zbývající část doplatíte až za rok – a to bez jakéhokoliv navýšení, tedy při nulové roční procentní sazbě nákladů (RPSN).

V průběhu roku neplatíte žádné splátky, jen pojištění, které navíc získáte za velmi výhodných podmínek - například pro SEAT Ibiza 1.2 v ceně 280 000 Kč stojí havarijní pojistka u pojišťovny Kooperativa 2,42 % (6776 Kč) a povinné ručení na rok 2006 jen 2760 Kč (při 10% spoluúčasti a mechanickém zabezpečení). Celková měsíční splátka pojistného činí jen 795 Kč.

Během roku se může zákazník rozhodnout, jakou formou bude financovat splacení zůstatku kupní ceny. Může to být buď bez úroků a navýšení jedinou hotovostní splátkou, nebo pokračování financování využitím standardních produktů SEAT úvěr nebo leasing od ŠkoFINu za běžně platných podmínek. Nabídka je určena pro soukromé osoby, ale využít ji mohou i podnikatelé a firmy.PL, 29.11.2006
Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar