Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nový Opel Astra útočí na emoce

Nový Opel Astra svým čistým a odvážným designem tlumočí svoji vysokou kvalitu z každého detailu. Šestá generace Astry, která se ve světové premiéře představila na začátku září tohoto roku, je navržena tak, aby od prvního pohledu vzbuzovala emoce a bezprostředně vyvolávala touhu takový vůz mít.

Designérské a vývojové týmy (ve kterých pracuje asi 50 procent žen) se rozhodly udělat z nového kompaktního modelu německé automobilky skutečný „designový etalon

Po modelech Mokka, Crossland a Grandland se také nová Astra chlubí novou „tváří“ značky Opel – čelní originální čelní maskou Opel Vizor. Ta zcela dokonale integruje všechny moderní technologie, jako jsou mimořádně štíhlé světlomety Intelli-Lux LED®. Při pohledu z boku působí Astra nové generace mimořádně dynamicky především díky dopředu výrazně sešikmenému C-sloupku karoserie.

Přesně doprostřed zádi umístěné logo značky identifikuje na první pohled Astru jako hrdého příslušníka rodiny Opel. Znak automobilky slouží zároveň jako tlačítko zámku pátých dveří. Pocit stability umocňují nízká, široká a do boků protažená koncová světla. Ta (stejně jako všechna ostatní vnější světla) využívají LED diody, které jsou energeticky velmi nenáročné.


Interiér nové Astry představuje pro Opel velký krok vpřed co do designu interiéru i jeho komfortu. Plně digitální kokpit kombinuje dva 10-palcové širokoúhlé displeje, analogové přístroje jsou minulostí! Stoprocentní funkčnost a zároveň hi-tech design – Astra dokonale propojuje úchvatný styl se špičkovými technologiemi. Řidiče Astry nerozptylují žádné nadbytečné údaje a informace, sám si může nastavit, co je pro něj opravdu důležité.

Moderní kokpit Astry je navržen tak, aby okamžitě navodil atmosféru, ve které se cestující cítí komfortně a bezpečně. Decentní interiérové detaily z matného hliníku propůjčují Astře nádech prémiové exkluzivity.

Každý detail – od známého loga automobilky Opel ve středu volantu až po texturu čalounění ergonomických sedadel s certifikátem AGR – vše nese unikátní „rukopis“ designérů barev a čalounění automobilky Opel.


Opel 25.11.2021


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar