Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Novou Fabii za starý autovrak

Máte starý vrak automobilu nebo motocyklu a nevíte, kam s ním? Pokud jste ze severní části jižních Čech nebo naopak z jižní části Středočeského kraje, potom máte možnost nechat si vrak zlikvidovat ekologicky.

Se zajímavým nápadem přichází společnost Ligmet a.s. společně s agenturou Smart Team. V těchto dnech zahajuje totiž ekologickou likvidaci autovraků, na jejímž konci může každý, kdo odevzdá svůj nepotřebný vrak, získat vůz Škoda Fabia Ambiente.
Firma Ligmet se sídlem v Milíně je vlastníkem nejmodernější linky na zpracování kovového odpadu – autovraků na území České republiky, která splňuje nejpřísnější kritéria a normy EU a je v souladu se zákonem o odpadech č.185/2001 Sb. Autovrakem se rozumí dvoustopé nebo jednostopé motorové vozidlo, zařazené v centrálním registru vozidel ČR/MVČR a obsahuje karosérii i motor s převodovkou.
Každý majitel takového vraku, který si jej nechá úředně zlikvidovat, dostane kromě potvrzení o likvidaci ještě certifikát s unikátním číselným kódem, který mu umožní účast v reverzní dražbě nového automobilu Škoda Fabia. Ještě je třeba dodat, že likvidaci zajistí Ligmet do 50 kilometrů od Milína zdarma, poté jen za částku za ujeté kilometry.
Ozvučený automobil s vyškolenými pracovníky bude objíždět hlavně vesnice a menší města, rozdávat letáky a informovat občany o kampani. V domluvený den pak přijedou na místo „sběrná“ auta společnosti Ligmet a do 50 kilometrů od Milína vrak zdarma odvezou. V první fází by se měla likvidovat nepojízdná vozidla v následujících oblastech – Berounsko, Příbramsko, Černošice, Říčany, Benešov, Votice, Vlašim. V severní části jižních Čech půjde pak o lokality Strakonice, Písek, Milevsko, Tábor.
Samozřejmě se mohou „likvidace“ účastnit rovněž lidé z celé ČR, ale ve výše uvedených místech bude probíhat masivní oslovení a hlavně do 50 km od Milína je odvoz zdarma.
Kampaň probíhá od 18.6. do 7.12 2007, přičemž poté probíhá likvidace
dál, ale už je ukončena dražba o Fabii. Více info na www.likvidaceautovraky.cz


JL, 2.7.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar