Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nové sady příslušenství pro Hondu HR-V

Honda představila řadu pěti nových sad příslušenství pro nový model HR-V e:HEV, které nabízejí širší možnosti personalizace s cílem vyhovět každému životnímu stylu.

S cílem zdůraznit sportovní vzhled vozu HR-V se mohou zákazníci rozhodnout pro sadu Sport. Ta propůjčuje vozu výrazný vzhled s přední maskou a nástavcem spoileru na zadních výklopných dveřích v barvě Berlina Black a předním sportovním nárazníkem, zadní sportovní dekorační lištou a bočními spodními dekoračními lištami v barvě karoserie s chromovanými detaily.

Sada Obscura Black zesiluje sportovní a expresivní charakter vozu použitím barvy Berlina Black nebo lakování v barvě karoserie na přední masku, rámečky mlhových světel, kryty vnějších zpětných zrcátek a nástavec spoileru na zadních výklopných dveřích.

Zákazníci mohou také zdůraznit prémiový charakter svého vozu HR-V prostřednictvím sady Ilmenite Titanium Exterior, která nabízí stylové titanové doplňky na rámečky mlhových světel, kryty vnějších zpětných zrcátek a dekorační lišty zadních výklopných dveří.

Personalizovat je možné i interiér nového vozu HR-V. Sada Ilmenite Titanium Interior zahrnuje elegantní titanový povrch volantu, rámečku řadící páky a panelů dveřních spínačů.

Sada Cargo, která se dokonale hodí pro ty, kdo často přepravují zavazadla nebo různé vybavení, je navržena s cílem zvýšit užitnost vozů HR-V. Vana zavazadlového prostoru s přepážkami pomáhá udržet vše na svém místě, zatímco zašpinění od bláta a nečistot lze omezit díky odolné vodotěsné podlaze. Odolné chrániče prahů z nerezové oceli poskytují dodatečnou ochranu proti oděrkám. Součástí této sady je také osvětlení zadních výklopných dveří, které osvětluje nejen zavazadlový prostor, ale také prostor za vozem.

Zákazníci, kteří hledají všestrannou sadu k usnadnění jejich rušného života, si mohou vybrat sadu Active Lifestyle. Prahové lišty, přední a zadní zástěrky a skládací rohož do zavazadlového prostoru pomáhají chránit vůz před oděrkami a nečistotami. A uvnitř mohou cestující naplno využívat možnosti připojení vozu HR-V pomocí integrované bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony.

Sady příslušenství jsou navrženy tak, aby navazovaly na celkové pojetí vývoje modelu HR-V. Nabízejí nové úrovně personalizace a plní požadavky kladené na moderní vozy. Každá sada pomáhá přizpůsobit vůz HR-V zákazníkovi, od stylu a pohodlí po přístupnost a praktičnost.

Ceny nového vozu HR-V začínají od 699 900 Kč. Další informace najdete na internetových stránkách společnosti Honda: www.honda.cz, nebo u autorizovaných prodejců Hondy.


Honda 2.2.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar