Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nová služba: Asistence pro členy Autoklubu ČR

Autoklub České republiky ve spolupráci s GLOBAL ASSISTANCE a. s. od 1. července 2021 zavádí novou službu pro své členy. Komplexní bezplatná asistence pro motoristy pokrývá celé území České republiky, v letním období i cestu do Chorvatska.

Telefonní linka operátora Asistence pro členy Autoklubu České republiky je 222 898 100.
Asistence zdarma pro členy Autoklubu ČR pokrývá zásahy služby v případě poruchy, nehody, odcizení vozidla, chyby řidiče, vandalismu, působení živlu a uvíznutí. Zahrnuje odtah vozidla do 200 km z místa, vyproštění nepojízdného vozidla (bez limitu), vyproštění uvízlého vozidla (bez limitu), úschovu vozidla (až 4 dny), ubytování posádky na jednu noc.

Asistence pro členy Autoklubu ČR platí na území České republiky pro vozidla do 3,5 tuny a motocykly. Po dobu letních dovolených jsou asistenční služby poskytovány v plném rozsahu také v Chorvatsku, Rakousku a Slovinsku.

Při komunikaci s operátorem je nutno uvést kód členské karty Autoklubu ČR.
Benefity pro členy Autoklubu ČR jsou uvedeny na https://clenstvi.autoklub.cz/. Mezi oblíbené patří zejména sleva 1 Kč na litr paliva u čerpacích stanic MOL, 30% sleva na autokosmetiku SONAX a třetinová sleva na povinné ručení a havarijní pojištění u Pojišťovny VZP.


AK ČR 1.7.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar