Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nová generace TPMS z ALCAR Bohemia

ALCAR uvedl na trh novou, výrazně vylepšenou generaci produktů TPMS pro osobní automobily. Jedná se o nejnovější generaci výkonného programovacího a diagnostického přístroje TPMS, nové senzory v nejvyšší kvalitě originální výbavy a sady příslušenství, doplněné širokou nabídkou služeb a propracovaným online konfigurátorem TPMS.

Nový ALCAR Tech600 je nejmodernější a nejrychlejší programovací a diagnostický přístroj TPMS na trhu. ALCAR ve spolupráci se společností BARTEC vyvinul výkonný přístroj TPMS, který maximálně usnadní každodenní činnosti pneuservisů. Umožňuje velmi rychlé programování senzorů včetně multiprogramování (naprogramování více senzorů jedním kliknutím) a párování senzorů s vozidlem pomocí bezdrátového modulu OBDII. Obsahuje širokou databázi spárovacích procedur, umí automatické rozpoznání, nebo-li slepou identifikaci senzoru, a je možné ho integrovat do podnikového informačního systému. Diagnostika je dodávána s licencí na 3 roky aktualizací zdarma.


Nová generace senzorů ALCAR SENSOR s TÜV certifikací přináší na trh vylepšení v podobě rozšířeného pokrytí vozidel senzory Plug & Drive a Universal, nejrychlejšího bezdrátového programování senzorů na trhu, vylepšené kompatibility s programovacími přístroji TPMS nezávislých výrobců, schválení senzorů až do rychlosti 300 km/h a možnosti opakovaného přeprogramování senzorů Plug & Drive a Universal.Senzory TPMS jsou důležitou bezpečnostní součástí vozu, která funguje spolehlivě pouze pokud je kombinace pneumatik, kol a senzorů vzájemně 100% kompatibilní. V ALCAR TPMS konfigurátoru obchodní partneři naleznou výhradně ověřené a schválené informace, spárovací procedury pro jednotlivé modely vozidel i náhradní díly a příslušenství k senzorům.JL 30.9.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar