Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Natali Ruden převzala DS 7 Crossback

DS STORE Praha je jedinečným místem prodeje automobilů, který se ve své koncepci inspiroval luxusní pařížskou módou a stylem francouzských butiků. Jeho mimořádné prostředí přímo vybízí i k dalšímu využití a proto jsme Natali RUDEN v jejích modelech nafotili právě zde, u příležitosti předání nového vozu DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

Modely Natali RUDEN jsou nafoceny přímo na samotné Natali RUDEN a ke spolupráci jsme tentokrát přizvali i herečku Lenku Vacvalovou. Ta na fotografiích předvádí mimo jiné i model oblečení inspirovaný maskou vozů DS.

„Jsem ze své DS 7 stále velmi nadšená. Tichý a komfortní provoz umocněný navíc jedinečným designem vně i uvnitř mého vozu mě nepřestávají bavit. Po Praze jezdím výhradně na elektrický pohon. Přes noc v klidu doma svůj vůz plně dobiji a tak mám dobrý pocit nejen z velmi nízkých nákladů na provoz, ale i z toho že šetřím životní prostředí. Musím přiznat, že Francouzi opravdu umí zhmotnit své vyhlášené „savoir vivre“, rafinovanost, eleganci a umění být prostě chic nejen do oblasti módy, ale i do automobilu. DS je plná pohodlí, kvalitních materiálů, působí velice luxusně. Moc se mi líbí i prostředí pražského DS STORE, kde se cítím jako v pařížském butiku. Vyzkoušela jsem si už i menší model DS 3 CROSSBACK, který je snad ještě avantgardnější než moje DS 7. Do města je skvělý, ale já zůstávám věrná své zlaté DS 7, která je pro mé potřeby i delších cest přece jen všestrannější“ vysvětluje Natali Ruden.

Její vůz je plně vybaven tak, aby i na delších cestách poskytoval maximum pohodlí díky systému odpružení DS Active Scan Suspension, nočnímu vidění DS Night Vision nebo možnosti poloautonomního řízení DS Connected Pilot. Interiér je proveden ve stylu Rivoli, se světlým koženým čalouněním Claudia a vyhřívanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo specifické hliníkové disky na 19-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. Poslech hudby zpříjemňuje špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory. Třešničkou jsou analogové hodiny od prestižní značky B.R.M. nebo hliníkové elementy zdobené technikou gilošování.O NATALI RUDEN
Natali Ruden je módní návrhářkou s originálním a jedinečným stylem. Pokračuje tak v rodinné tradici, zvolila si stejné povolání jako dříve i její matka. S vlastní módní značkou působí Natali Ruden na našem trhu již od roku 1992. Patří mezi nejúspěšnější fashion designérky u nás, dvanáct let má luxusní butik u Staroměstského náměstí v Praze, každý rok pořádá originální autorské módní přehlídky, které jsou vždy událostí sezóny. Její modely byly k vidění na Pražském hradě, v Londýně, New Yorku a dalších světových metropolích. Je vyhledávaná nejen pro originalitu jejích modelů, ale i kvůli jejich preciznímu zpracování a v neposlední řadě zákaznice oceňují profesionální a individuální přístup ke každému klientovi.


DS 20.5.2021Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar