Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi vyexportovalo z Thajska přes 4 miliony vozů

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že její export vozidel z Thajska dosáhl objemu 4 milionů kusů; dosažení milníku bylo slavnostně oznámeno v Laem Chabang (provincie Chonburi).

Společnost Mitsubishi Motors Thailand (MMTh), thajská dceřiná firma MMC, provozuje tři závody na výrobu automobilů a motorárnu v provincii Chonburi; jedná se o největší výrobní centrum Mitsubishi mimo území Japonska.

Společnost Mitsubishi zahájila své aktivity v Thajsku již v roce 1961 a stala se první automobilkou, která odsud v roce 1988 začala vyvážet automobily. Vloni pak exportovala bezmála 80 % ze 440 000 zde vyrobených vozů – včetně předpřipravených montážních sad určených k lokálnímu sestavení v zahraničí.
MMTh nyní zaměstnává přes 7000 lidí v přímém pracovním poměru a tisíce dalších osob prostřednictvím subdodávek.

Thajsko zůstává důležitým centrem celosvětových aktivit Mitsubishi Motors. Tento milník není završením strategického směru, ale bodem, z nějž bude společnost i nadále růst. Zasazení MMC o rozvoj aktivit v Thajsku je stabilní a pevné; MMC bude v Thajsku i nadále posilovat své činnosti coby klíčový hráč v regionu ASEAN, který je pevným základem jejího podnikání.


Mitsubishi 7.8.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar