Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi s novou vizuální identitou

Nové dealerství Mitsubishi, otevřené na konci roku 2018 v Jihlavě, se nyní stává prvním nositelem zbrusu nové Globální vizuální identity značky Mitsubishi. Nová podoba dealerství Mitsubishi bude aplikována postupně celosvětově na všech prodejních a servisních místech, a to v následujících několika letech.

První elementy nového značení dealerství i celková strategie týkající se exteriéru i interiéru byly slavnostně představeny v roce 2018 v souladu s novým sloganem značky Mitsubishi – DRIVE YOUR AMBITION.


Zbrusu nové dealerství v Jihlavě tak svojí novou podobou naplňuje dlouhodobou strategii, jak značku co nejvíce přibližovat svým zákazníkům, a prezentovat značku Mitsubishi jako přátelskou a současně „silnou a dynamickou“.


Design kombinuje výrazné čisté černé konstrukční prvky na budově i uvnitř dealerství s nejnovějšími technologiemi a LED osvětlením.


„Filosofie značky Mitsubishi je jednoduchá a efektivní. Nabízíme každému našemu zákazníkovi výjimečnou kvalitu výrobků a služeb. Náš osobní přístup je právě to, čím se odlišujeme od našich konkurentů a nová výrazná vizuální identita toto jen potvrzuje.“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel M Motors CZ.


Mitsubishi 8.1.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar