Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi představuje nový design dealerství

Společnost Mitsubishi Motors Corporation se chystá představit nový design interiérů a exteriérů přibližně 5 000 dealerství po celém světě.

Tento krok vychází z nové strategie značky „Drive your Ambition“ oznámené v loňském roce, jejíž záměrem je poskytnout zákazníkům lepší zážitky ve vysoce kvalitním prostředí jednotlivých dealerství a posílit tak celkově image značky Mitsubishi Motors.

Působivý nový design se vyznačuje černo-bílo-šedými barevnými schématy zvýrazněnými červenými dynamickými liniemi. Jednotný vzhled zajistí rovněž shodný zážitek pro zákazníky ve všech dalších oblastech, které se značky dotýkají - od automobilových výstav, webových stránek a brožur až k prodejnám dealerů.

Tato architektura odráží novou korporátní a vizuální identitu s „dynamickým profilem“ (Dynamic Slope) jako stěžejním prvkem vyjadřujícím robustní a dynamickou image značky. Podoba interiéru dealerství je navržena tak, aby zákazníkům poskytovala lepší zážitky a vystavené vozy byly prezentovány jako hlavní objekty zájmu návštěvníků.

Guillaume Cartier, viceprezident Mitsubishi Motors pro prodej a marketing, k tomu uvádí, „Naše značka se vyvíjí a tento vývoj se musí odrazit v každém jednotlivém místě kontaktu se zákazníkem. Zavádíme tedy novou identitu dealerství tak, aby zákazníci zažívali se značkou Mitsubishi jednotnou osobní zkušenost a vnímání kvality během své návštěvy prodejny i využívání servisních služeb Mitsubishi Motors, kdekoli na světě.“


Mitsubishi 27.7.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar