Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi otevřelo novou prodejnu v Praze

Společnost Autopalace, člen skupiny AutoBinck otevřela nový showroom značky Mitsubishi v areálu na Spořilově. Mitsubishi tak získává větší prodejnu s lepším zázemím pro zákazníky a také atraktivní pozici v rámci APS u přivaděče na Jižní spojku.

„Obslužnost zákazníků je pro nás klíčová. Díky nové prodejně získáváme více parkovacích míst pro naše zákazníky v rámci prodeje i servisu, ale současně také více místa pro nové předváděcí vozy. Čekající mohou využít kvalitní zázemí v rámci komfortní zóny na prodejně.“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel M Motors CZ.


Nová prodejna disponuje plochou 310 m2 a snadno tak zákazníkům představí celou modelovou řadu Mitsubishi. Současně nabídne pohodlné zázemí i předávací místo pro nové majitele některého z modelů Mitsubishi.


„Příští rok se chystáme na uvedení nového špičkového modelu Eclipse Cross PHEV i tato nová prodejna se stává ideálním místem pro prezentaci zákazníkům“. dodává Šilhavý.


Nový Eclipse Cross PHEV se bude oproti původnímu očekávání prodávat o tři měsíce dříve…tedy už od dubna 2021 a naváže tak na vynikající pověst a prodejní úspěchy svého většího bratra – Outlanderu PHEV.


Mitsubishi 27.11.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar