Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi na e-Salonu s nabídkou wallboxu

Mitsubishi přichází s exkluzivní nabídkou v průběhu odborné výstavy e-SALON 2021, která se bude konat od 11. do 14. listopadu na výstavišti v Letňanech.

Návštěvníkům e-SALONu nabízí wallbox Pure od společnosti Webasto zdarma při objednání modelu Eclipse Cross PHEV v průběhu výstavy, nebo do konce listopadu 2021. Nabídka platí pro zákazníky, kteří se v tomto období prokážou kuponem získaným právě na e-SALONu.

V rámci nabídky Mitsubishi se mohou zákazníci těšit také na Limitovanou edici CHARGE EDITION s akčním příslušenstvím a nabíjecí kartou zdarma.

Nový Eclipse Cross PHEV je jasná volba pro ty, kteří si chtějí každý den užívat malá i velká dobrodružství společně se svým vozem.

Jeho jedinečný systém pohonu 4x4 S-AWC, který již tolikráte dominoval mezinárodním rallye i nyní úspěšně vzdoruje konkurenci na světové scéně. Elektrický pohon, zaznamenávající stále nová světová technologická prvenství a rekordy dnes stojí v popředí celého odvětví. Obě tyto historické cesty se nyní protínají a míří společně do nové budoucnosti.

Díky inovativní technologii V2H a palubní zásuvce o výkonu až 1500 W pak můžete z vozu napájet elektrická zařízení a spotřebiče při pobytu venku mimo dosah elektrické rozvodné sítě. Poslouží též jako spolehlivý zdroj elektřiny v nouzových situacích. Vozidlo tak může plnit roli akumulátoru pohánějícího i celou domácnost za pomoci uložené elektřiny. A jelikož Eclipse Cross PHEV si dokáže vyrábět elektřinu sám z paliva, po úplném nabití a natankování může běžné domácnosti zajistit dost energie s příkonem až 10 kWh.


Na e-SALONu nebude chybět ani tradiční soutěž pro návštěvníky o testovací víkend s Eclipsem Cross PHEV s plnou nádrží zdarma.


Mitsubishi 8.11.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar