Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi Space Star - auto s nejmenší ztrátou hodnoty

Americký portál iSeeCars vydal žebříček 25 nových vozů, které lze zakoupit s nejlepším poměrem hodnoty a ceny. Analýza obsahovala ceny přes 8 milionů nově prodaných vozidel od září do prosince 2023. Do toho se zároveň započítal i nájezd u více než 181 milionů ojetých vozidel.

„Tím, že identifikujeme vozy, které kombinují nejnižší pořizovací cenu s nejdelší životností, pomáháme zákazníkům, kteří chtějí při koupi nového vozu dostat to nejlepší na trhu.“ říká Executive Analyst, Karl Brauer ze společnosti iSeeCars.

Na českém trhu začíná model Space Star již od 294 760 Kč s atmosférickou dvanáctistovkou, bohatou základní výbavou a tovární zárukou na 5 let. Při srovnání vstupní ceny nového vozu, průměrného nájezdu a následné ceny na trhu ojetých vozů se jedná o vůz s nejnižší ztrátou hodnoty, který lze na trhu pořídit.

„Mitsubishi Space Star se dlouhodobě těší u našich zákazníků velké oblibě. Díky velmi dobré ceně, spolehlivému čistě benzínovému motoru a dobré výbavě se není čemu divit. Jsem rád, že jsme jedna z mála značek, která takovýto vůz na trhu ještě stále nabízí.“ dodává Obchodní ředitel, Vladimír Hejna.


Mitsubishi 30.1.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar