Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

DS3 Crossback
 

Mitsubishi Eclipse Sport snižuje cenu

Mitsubishi od 1. června přichází na trh s novou základní cenu oblíbeného crossoveru Eclipse Cross. V rámci kampaně zaměřené na Výprodej skladových zásob si tak zákazníci mohou tento model pořídit již od 499 650 Kč.

Celkové zvýhodnění výbavy INFORM je tak 50 000 Kč a vztahuje se na omezený počet vozů. „Vozy za tuto cenu jsou skladem v ČR, takže pro zákazníky ihned k dispozici. Odpadá tak dlouhé čekání, obvyklé u konkurence“, říká Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

„Poptávka po Eclipsu Cross je od uvedení velmi stabilní a věříme, že tímto krokem uspokojíme zákazníky, kteří mají zájem právě o nižší verze tohoto modelu. Stačí jen včas zajít k některému z autorizovaných dealerů Mitsubishi“, doplňuje Hejna.

Eclipse Cross získal designové ocenění Good Design Award 2018 v soutěži pořádané pod záštitou Japonského institutu na podporu designu.
Eclipse Cross obdržel maximální 5* hodnocení v bezpečnostních testech EuroNCAP v kategorii Kompaktní terénní vozy, kde dosáhl 97% za ochranu dospělých pasažérů a 80% za ochranu chodců.
Eclipse Cross byl zvolen autem roku v anketě RJC Car of the Year 2019, kterou pořádá sdružení předních japonských automobilových výzkumníků a novinářů (Automotive Researchers' & Journalists' Conference of Japan).

Eclipse Cross získal maximální hodnocení v testech kolizní bezpečnosti japonské organizace JNCAP za období FY2018 a ohodnocení ASV++ za výsledky aktivní bezpečnosti.


Mitsubishi 31.5.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar